Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Végre mire kimennék megnézni hogy mennek a gépek már nem lesz egy sem,gondolom te is meghirdeted lassan.
Megijedtek toled seromester mertha te eccer nekilodulsz a 400meteren eselyuk sincs
Hát itt meg mi a retek van? Mindenki eladja a motorját? Kijött valami új típus vagy lemaradtam valamiről?
Szewvasztok. Eladnám SV Motech csomagtartóm, fél árban. 2008-tól jó.
http://www.ebay.ie/itm/237883-...
Eladó az " öreglány"! Ilyen-olyan okok miatt,imádom,de meg kell válnom tőle,addig is versenyzek vele és fejlesztgetem tovább,de ha vki elviszi,akkor elengedem...... Jeleleg 232Le,de lehet még bele tenni kb20lóerőt( köbcentinövelés nélkül)- ez már csak pénztárca kérdése.Legjobb 60 láb:1.53 sec,legjobb 200 m:6.0sec ,legjobb 400 m:9.27 sec!jelenleg ideiglenesen kivan vonva a forgalomból,de ha kell visszahelyezhető!
Az egész rendszer titán, pár kiló a súlya.
mennyi km tekertél bele már?
Rendben,én elküldtem az üzenetet.
Ez biztosan titán rendszer, vagy csak a dob van titánból?
Elküldtem üzenetbe! De egyébként ugyan az a számom!
Üdv mindenkinek !

Saját motoromról eladóvá vált egy komplett Yoshimura 4-1 titán rendszer triovál dobbal.
Nagyon szép állapotú, minden gyári tartozékkal, van hozzá kivehető db killer.
E jelöléssel ellátva, műszakin elfogadott. Irányár: 165 e. Ft. Esetleg sport dobpárra cserélhető.
Dotka a huszas számod most nem viber szám van másik,vagy valahogy viberen beszéljünk.
Aha.értelek.akkor miért nem óvoda ki őket a faszba?ez a megoldás kulcsa, hogy nagy névtelenségben egy országos fórumon jól megmondod...?
Mert gondolom nem ez a perverziód...
Actros vagyok ennyi legyen elég, egy Kunmadarasi versenyző akinek tele van a töke a szabálytalan motorokkal!
1 napja regisztrált, hogy játsza itt a nagyokost? És megcsinálja a feszkót a beszólásokkal.értem.
Jól mondja Józsi. Régen tényleg jó volt ez a fórum...Régen'!!!jó volt olvasgatni. De ez ami lett ilyen dolgok miatt...
De mi a rákért nem írja le????regisztrál vki azért, hogy beszóljon sokmindenkinek?? Vicc.ja nem inkább gáz
....nekem ez a véleményem actros úr!
Ha leírná a valódi nevét akkor biztos sokan. Erre annyi az esély mint hogy véletlenül keveredett csak ide az egy napos regisztrációjával.
De mégis ki ismeri actros t?
Üdv mindenkinek! Sajnálatosan látom, hogy elment sértőbe a fórum! Azt szeretném kérni mindenkitől, ne fikázzuk a másikat! Nekem sincs bajom senkivel! Sőt örömmel tölt el, hogy ennyire fellendülőbe van ez a sport, hiszen egyre több szerelő vesz részt ebben! Ami elszomorít az az, hogy nincsenek tisztába milyen motorral lehet rajthoz állni kategóriánként! De ha a szerelők nem is, a versenyzőknek illene tudni....! Ez eléggé, elszomorít....! Az, hogy kicsit elfogult vagyok Végh Janával érthető szerintem! Ma 8.5 öt ment Bazsi az 1340ccm Busával! Ja és revízió sem volt rajta!
Mit mondjak..ilyenek vannak
Szia.mindenki nevén van nevezve, elárulod Te ki vagy, hogy érthetőbb legyen a párbeszéd? Köszi
Ezt most feladom a hekkezés majd okés
Eszem megáll már mestercukrász képzés is van az OKJ jedi kiképző tanfolyamon. Mik nem vannak
A lancolajzot ne is emlitsd mert a turazos hintapalinta motorosok vilaga nem az en vilagom
Azt hiszem bele sem kezdek mert reggelig tudnam mondani mihez nem ertek viszont amihez ertek az pont ezek amiket mondtal vagyis a szint magas. Nyilvan ettol ijedtel meg mikor elmondtam milyen minosegu almaspitet is varok. Nos akkor vegyuk ugy feladod es megfutamodsz a kihivastol hogy egy mestercukrasznak keszits egy ecceru etket
De mindezt elnezem neked ifju korod es tapasztalatlansagodat figyelembe veve. S ezek utan elfogadom a hekkest meghivast es az altalad idezett szorpos partit.