Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem dobtak rád hálót a gondozók?
Mi vagy te allatorvos vaze ? Amikor par hete bent voltam a zsirafoknal az allatkertben nem igy lattam
Remeljuk a 400meteren is hasonloan jol tudod csavarni a gazkart mint ahogyan hasznalod ki a csodalatos nyelvunkben rejlo lehetosegeket
egy baj van csak ,az állatkertben lévő zsíráfoknak remekül működik a veséjük tehát nehéz lenne eladni
Áruló az is egytől egyig de úgy is lehet mondani eladó mert hát áruba bocsájtja portékáját
Te varjal aki eladja a hayabusajat az nem arulo. Mindenkinek nagyon komoly oka van hogy penzze tegye a solymot..en inkabb a vesemet adom el
Akkor ha igazi pina lenne a dij bizony ott satoroznank napokkal hamarabb szerintem
Árulóóóóó
Vicces lenne egy 750es. Jo motor de pont fele akkora mint a hayabusa ccmben es tengelytavban is
Igen nyitás előtt ott kempingeznék hogy lássalak amikor érkezel elsőként nevezni
Na miről is írtam pár sorral visszább? El fogod adni te is és már nézelődsz is a suzukiba szééép mondhatom árulóóó
Bezzeg ha műpina lenne a dij mar nyitas elotti ejjel ott kempingeznel
Igaz a labam koze szoritott muslicaval nem tudnek mit kezdeni a mostani big ben-nel viszont igenn
Picivel 190 felett es 100kiloval valoban nehez motort talalni. Ma voltam a suzukiban es felultem egy gsxr750 2011re. Mondanom sem kell mintha kempingbicajon ulnek allo helyzetben tudtam konyekig donteni mindket oldalra
Itt valamit elirtak... nem suzuki x4..suzuki 1340r
Ja és a gyorsuláson meg kell adni az esélyt a fiatalok számára is szóval te alapból nem is indulhatsz meg a 190 centiddel érdekes látvány lennél egy porig ültetett busán kb mint egy kaszáspók ami a lábai közé szorított muslincával próbál valamit kezdeni
RR itt még fiatal voltál és kellett a pénz?
DJ RR
http://youtu.be/o1vU8-LE6jE
Én biztos nem indulok nem hoz már lázba a műanyag serleg
Igazad van Barátom!
Megoldja
Indulj el abbol baj nem lehet
Köszi
Madaron ugye van keritett motor parkolo de ha be akarsz menni a depohoz csak kivaltod a napi licencet es ha van kedved indulhatsz is
Tényleg aki nézőnek menne motorral annak is kint kell hagyni a parkolóban a vasat vagy be lehet menni?
Az szinte kizart en soha nem indulok 400meteren. Viszont ha ennyien"kiesnek"lehet a dobogos hely biztositva lenne