Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja ! Jó lessz az a valamilyen castrol , én is valami ilyesmit használok , csak valami 10-50 van ráírva !
Nagyon rendes Tőled,de belátható időn belül nem megyek Mo.-ra :-(
Van viszont még két autóm,úgy néz ki azokba jó lesz.
De azért köszönöm!
A Busába tettem valami Castrol 10w40 Power1 -et...:-)
Sport túra gumit hogy lehet ilyen könnyen kinyirni?20 ezret nekem sem sikerült mennem de az biztos hogy a road2 és az angel st is kibirt nâlam 12-16 ezer km-t.. igaz nem hayabusàn ... hanem cbr 1100 xx és zzr 1400..-on
érdekes ez a gumitéma. most van 4 ezer a vadi új metzeler racetec rr k3 gumimban. /pályán is voltam már vele/ nem kímélem, de még legalább 3 ezret adok neki. ez azonban nem jelenti azt, hogy nem tudnám 2 ezer km alatt hazavágni.
Ha normális közuti gumit teszel fel,nem használt vágott slicket az kibir 4-5 ezret,de ha kétzonás a közepe kemény akkor 6-8 ezret is,és azok is tapadnak 15 fokban is mikor a vágott slick semmit nem ér.A 20 ezres futásteljesítmény megint hűlyeség akkor csak gurulgatnak vele.
valahogy az a realis 2-3ezer km csere
Nekem még nem volt olyan gumim ami 2000-2500 km nél többet ment volna! Egyszerűen nem értem hogyan csináljátok? Mit használtok? Ami tapad is!!!!
Eladnam a sisakom esetleg ha érdekel valakit....! Jön az új az uj Busához!
Arai RX-7V SNELL MERET M. 57-58
Használtautó.hu › Motorkerékpár/quad › SUZUKI › GSX › GSX 1300 R (HAYABUSA)

Sziasztok tud valaki erről a busáról valamit? :))) Egy barátomnak kellene! :)
Persze, gyorsíthatja az is, mivel nagyobb terhelést kap, azonban én 192cm magas vagyok, 100kg és gyakorlatilag 99%-ban utassal megyek, szal nálam is kap bőven terhelést.
Ahogy nézem, neked 2008 előtti van, nekem utáni, de nem gondolom, hogy ez befolyásolná.
Én alapvetően túrázok a motorral, két személlyel. Ritkán húzom oda neki, jobban, habár szeretek dinamikusan menni. Nálam jól teljesít a gumi.
Nem az eszi, ha gyorsan mész, hanem ha nagy erejű indításokat, fékezéseket csinálsz, ha ott erős a csuklód, akkor azzal eteted meg, az egyenletes gyors haladással nem annyira.
Huh...az nagyon jo, nem igazan huzom neki mert meg csak ismerkedős szakaszban van a kapcsolatunk a motorral. A 2személy is gyorsíthatja a gumifogyást?
Hi!
Ne felejtsd el, hogy a gumi kopása legnagyobb részben a jobb kezedtől függ.
Nekem is Pilot Road 4 van fenn. Már a harmadik garnitúra, eddig mindegyik kibírt gond nélkül 20.000km-t. De ha téped neki, akkor semmi sem fogja kibírni.
Hali! Ismét segítséget kell kérnem...ki milyen gumit rak a motorjára? Nekem most pilot road 4 van fenn de de kb 2500 km alatt minimun a fele elfogyott. :/
Sziasztok.
Eladó szeretett 25 KW-os motorom.

https://new.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/er-6f/kawasaki_er-6f_25kw_35kw-11460039
Szívesen mennénk mi is a Balatonról .Ha valaki kitalál egy útvonalat írjon !
Mehetnénk egy nagy karikát
Sziasztok,nincs valakinek eladó csomagtartója hayabusára?2004-re kellene-
A sérült TL1000S-é lesz. Elkezdtük összerakni...lassan jönnek az alkatrészek.
Beszéljük meg, írjuk ki, hogy mikor merre aztán húzzunk, addig míg el nem megy mindenki a családdal nyaralni.
Mester jo az a kipuff igy is ,ugy se látszik menjünk inkább motorozni,tankold el a polir árát!
Ez gyors volt. Köszi Albi !
Peti polír (sűlysáp) 0670-608-74-73 ő polírozta a motoromat,nagyon korrekt és olcsón dolgozik!
Sziasztok !
Kipufogó leömlő polírozót, Pesten, vagy környékén, tudtok-e ajánlani?
Sziasztok , az en gépem is eladósorba került ! 2008-as 40600 kilometer! Vezetett szervizkönyv! Nem volt törve, megbecsült állapotban! Részletek 06702506185 irányár 2100000
Sziasztok eladó ez a szép állapotú Hayabusa ha esetleg valakit érdekelne tudom hogy ez nem egy hirdető oldal! http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
Ki indult még D1000-ben,és milyen időket futottak?