Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is csak a végsebesség mérésre ugranák le! Kíváncsiságból!
Sziasztok! Gondolom lesz végsebesség mérés,mint minden évben! Én nem megyek Kunmadárra most sem.....viszont hétvégén ha készen lesz a motorom megyek a szlovák versenyre! Holnap lesz fékpadozva a kicsike,remélem hogy lesz előre lépés!!!
Albi! Nem tudod, hogy lesz-e végsebesség mérés Kunmadáron?
Eredmények?
1. Üzemanyagot kap-e!
Benzincső lehúz inditóz és lát!
2. Injektorok?
3. Szikra! Gyertyák ki megnéz és ha már kint van nézd meg kormosake vagy benzinesek!
Sziasztok
Helyzet van ismerosom gen 1 es hayabusajaval
Inditozas nem indul csak porog
Ha be indul puff le all!
Benzin pumpa csere megvolt (nem eredeti)
Iridium gyertyak ujjak
Otlet,tapaszralat??
Koszi a figyelmet
Sziasztok
Van egy K 9 es busam ,keresek rá Üléspúpot
Akinek van eladó jelezze
Köszi
Sracok
Van 3 db hasznalt atlatszo fem fekcsovem. 65, 75 es 130 cm hosszban. Jelkepes 2 e ft/ darabaron elviheto. Maradt 1 db karcos gyari plexim 1 e ft, van 1 db egy bubis fekete kinai uj plexim ami karcosan jott szinten 1 e ft es van 1 db zero gravity touring kék szinu plexim vadiuj 15 e ftert viheto.
Privatban erdeklodj
Azért ettől egy eredeti japán Koyo szett olcsóbb is és feltételezem, hogy jobb is.
Motostyling.hu oldalon van All Balls gyártmány 17190 ft, plusz 1500 a szállítás.
ott csak első van.
Szia
Motoralkatresz.eu
Üdv
köszönöm!
Ahol forgalmaznak Koyo csapágyat. 60/32 2RS-ből 2 darab kell, 62/32 2RS-ből 1 darab. Darabja 4-5 ezer forint körül van
hali mindenki. hol tudok hátsó kerékcsapágy készletet rendelni régi busához? köszi.
Van-e kedvetek holnap (szombat, 5. ) a hajnali órákban fotózni,gurulni egyet Budán-Pesten ?
Míg nincs meleg, megnézem az ébredező várost. Hajnali 4 órakor találkozunk a Kopaszi gátnál, majd, Citadella , budai alsó rakpart, pesti rakpart, Hősök tere és ismét a Kopaszi gát az útvonal.
Sziasztok!

Keresek saját részre ilyesmit, hétvégén már azzal szeretnék gurulni. 2000 utáni érdekel, 500-999 között. 06209194144
Köszi mindenkinek,igyekszem !
Szia !
Ha nem is vagyunk ott, azért, figyelünk, szurkolunk !
Hello!Mindkettő,remélem jó lesz,ott fogom kipróbálni.
Szia Albi!Könnyítés,erősítés?Drukkolok neked!
Hello gyorsulók! Lesz verseny szlovákiában( svidnik- felsővízköz) aug.12- én,402 m!- ha valaki unja a szünetet vagy fejleszt....én mindkettő,tehát megyünk! Várnak minket sok szeretettel!
Üdv Urak! Triumph Speed Triple 2011-es csere érdekel-e valakit? Hibátlan . 2008-as Busa érdekelne.

köszi
Attila
vasárnap a mátrába valakifotózot nemrendőr nemtudja valaki hogy hollehet a fotókat megnézni
Sziasztok

2008as hayabusam eladása utan megmaradt a 2 db gyári bumszli dobom. Hasznalt allapot de nem sérulten 35 e ft a párja pesten átvehető
Privatban keress