Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

240 ? Szerintem ez is 6 gangos , de majd a Busások mondják hogy mennyi ! Szóval próbáld másodiknál feljebb rakosgatni , lessz ott még ! Én is komárral kezdtem , ott tényleg csak kettő volt !
Üdv. mindenkinek.
Akkor elérkezett a szezonzáró Pécs-túra ideje

SZ E P T E M B E R 30. /szombat/.
Találkozás 09:00 órakor a szokásos helyen, M1-M7 kivezető szakaszán lévő AGIP kút. Indulás 09:30 órakor.
- Kis pihenő és egyéb az M6 autópálya 70-es kavicsnál található Újvárosi Pihenőhelyen lévő OMW kút.
Ez az M8 pálya csomópont előtt van kb 4 km- re. 10:15 órakor indulás.

- 138-as kőnél kimegyünk a 6-os útra és ott találkozunk a Szekszárd-Pécs környéki hayabusás ismerősökkel,
kb. 10:45 órakor. Hegesztő /Zoli/ és barátai elvisznek bennünket egy mecseki túrára, majd egy pécsi
"parkoló" motoros rendezvényre, ahol az étkezés- ebéd megoldható.
A többi program időarányosan , majd ott dobja magát.

Ha szombaton rossz idő lesz, akkor vasárnap reggel ugyanez a terv alapján indulás.
I N D U L Ó K:

1. Rins
2. Rossi
3. Marquez
4. Lorenzo
5. Pedrosa
6. djHayabusa67
7. bartokatosz
8. hegesztő
9. hayabusablack
Nem járok Koroncó felé.
Igen , egy szezonvégi motorozás jó lenne !!
Helló!Támogatom az ötletet maximálisan
szuper vigyázz magatokra,hayabusa poló terveket keresek,javaslatokat mintákat,is van elképzelés ,osszátok meg kollégák.
Üdv Úraim! Keresek K8 tól titán rendszert ha esetleg van valakinek eladó?!
Téged szoktalak látni Koroncón?
Hali!

Köszönöm!

Tapasztalat még csak ismerkedési fázisban van. Előéletről csak annyit tudok, hogy az előző tulaj négy év alatt 4000-ret ment vele. helyi (nem szak)szervizbe vitte évente felkészítésre. Csúszás nyom látszik rajta de nem húz nem ráz 180-nál sem, nincs görbület repedés a vázon. Az alapjárat kicsit magas vagy nem 1600 körül pörög. Fogyasztása 6,5 körül jött ki. Eredetileg bordó színe volt 5 éve festették át. 2006-os 42000km van az órában. szerelő nem látta. végét még nem próbáltam. csak 240ig húztam. még ment volna :)
hello black. kár, hogy nem akkor néztél fel, mikor szerveztem a balaton kerülőt, ott lett volna a helyed. amúgy megyünk mi is, nem is keveset. nem tudom, hogy érdemes volna-e az idén még egyszer összerántani a csapatot, elmenni pécs felé és ott összefutni a helyi busásokkal. mit gondolsz?
üdv. szép. sok-sok élménydús km-t vele.
Fejidom és konzol is
VALAKI BONT 1es Busát? Fejidom, konzol érdekelne
Köszi
S
O
S
Szia,mi a tapasztalatod,mit tudsz a motor előéletéről,2000hanyas évjárat,km mennyi van benne,szaki vagy szakszervíz látta,végre km/h mentél vele?
Szép a masina !
Hali mindenkinek!

Mivel nem rég óta birtokolom a sólymot szeretnék egy beköszönő képen megmutatni nektek.
Üdv!
Üdv uraim.! Már rég voltam itt,gondoltam beirok. Remélem mindenkinek jol telik ez a nyár,és jooo sokat tud a nyeregben ülni.
Én minden hétvégén motorozok,,tegnap is a mátrá ban voltam. ( sajn volt 1 motoros baleset is )
Ettöl függetlenül bizom benne hogy hosszu nyarunk lessz és sokáig tudunk motorozni.
üdv mindenkinek : Black
Sziasztok!
K2 - re sérülésmentes fekete üléspúpot vennék 10.000ft-ért.
Ha valakinek van eladó, ne tartsa vissza.
Köszi elöre is.
Bridgestone Battlax BT 016 hypersport 120/60/17 első gumi eladó,szinte új( kb 300 km van benne)!ára :15000 ft
Üdv! fesz. szab farokidom alatt bal oldalon,le kell venni az idomot. állando mágneses forgorész ,3 fázisu állorész, a fesz szab bemenetén 3-szor 62-65 voltot kell mérned,ha valamelyik is kevesebb a gen. állorész hibás,ha jok a fesz.-ek akkor cserélj fesz. szab. Töltö fesz. 13,8-14,4 V. van elado jo fesz. szabályzom.
A farok idomban van, nekem is hibás volt (1999), azt hiszem ez sok Suzukin akkoriban később hiba ként jelentkezett.
A fesszabályzó bal oldalon, a farokidomon lévő lyuk mögött található
Busan nem gerjesztett generator van. Allando magneses. Nem biztos hogy fesszabalyzo hibas. (Esetek 90 szazalekaban igen). Lehet állórész is vagy csak csatlakozó olvadás, contact hiba.
Hali mindenkinek!
Elment a töltésem 2000-es Busán, gondolom fesz szabályzó lehet, de nem találom. Van ötlet merre bontsam meg a gépet? Egyébként ha ráadom a gyújtást, semmi áramot nem kap a generátor, lehet hogy gerjesztés híja van? A biztik rendben.