Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Szombaton a Citadellanál lesz Hayabusa találkozó! Ateista buszok útán, ahol a bódék kezdődnek ott van egy beugró rész ott lesz gyűlekező 9:50-10:30 ig. Időjárás függvényében meg majd kitaláljuk, hogy merre motorozzunk..

Árpi barátunkat Is meg emlékezünk meg pár srácra, akik nem voltak Busások. Sajnos mostanában nagyon sokan el mentek :(
Résztvétem Árpi családjának sajnos nem tudok ott lenni végső búcsút..
Dotka- Busalaci !
Köszönjük hogy el kísértétek Árpi t az utolsó útjára.
Sziasztok.Sajnos a temetésre nem tudtam elmenni,de részvétem a családnak.
Más.A holnapi gurulásról tudja valaki hogy pályán megyünk vagy sem?
Szia Józsi! Én is megyek, a shell kúton találkozunnk!
Ok
Oda megyek ahol le jöttök a pálya rol !
Utánna együtt tovább
Gondolom ha esetleg jönnek többen akkor ok is csatlakoznak hozzad .
Black! Én az M3 on megyek és Miskolcnál fogok le jönni a pályáról! Egyenlőre még nem jelenkezett erről senki, de én mindenképp megyek!
Írjatok be hogy motorral jöttök e , és hol jöttök le a pálya rol . Elmegyek oda én is motorral és együtt megyünk tovább .
( sok motoros lesz a temetésen )
Mi mindenképp megyünk, ha esetleg jön még valaki és csatlakozna az Péntek 12:00 M3 kivezető shell kúton csatlakozhat.
Sziasztok
Árpi temetése ezen a pénteken 15 órától lesz
Nagybarca nevű község Ben ( aug 31 )
Ha motorral jöttök akkor én varlak titeket
És segítek a helyszínre elmenni
Üdv mindenkinek
Most értem haza egy 4 napos Alpok túráról és ilyen borzasztó hír fogad a fórumon !!!!!!!!

Árpi, Isten Veled !

Az útjain pocsék állapotban vannak ...
Okes
Időben
Be írom ha tudok közelebbit
Hogy fel tudjatok készülni
Nyugodjék békében , részvétem a családjának .
mindig a jók mennek el.... egy jó pár túrában motoroztunk együtt. rutinos, jó motoros volt. döbbenet.
nyugodjék békében Árpi barátunk. részvétem a családnak.
A lillafüredi szerpentinről is megvan a véleményem. A tisztelt motoros kollégák egy iszonyat keskeny úton húzzák a gázt ész nélkül, miközben jónéhány hétvégi autós, ész nélkül, rutintalanul, bambán is az úton van, bármikor kifordulhat eléjük egy busz, stb. Arrafelé is csak kocsival jártam még, nem is vágyom oda motorral. Ehhez képest a lenézett Romániában széles, hétvégén minimális forgalmú, jó minőségű aszfalttal ellátott utakon élvezkedhet az ember.
Negru01, sajnos tényleg rosszak az utak itthon. Láttátok, én most körbejártam Európát. 8 országban jártunk és mindenhol még a legutolsó mellékút is tükörsima volt. Amikor átléptük a határt Szentgotthárdnál, tudtam, hogy hazaértem, mert már a határátkelőn akkora kátyúba mentem bele, hogy majd’ leszakadt a vesém.

Sajnos alap szinten vannak gondok. A 24-es az egyik legkedveltemm motoros út, a másik pedig a lillafüredi szerpentin. Mégis katasztrófálisak és emiatt veszélyesek. A 24-esnek megcsinálták egy részét és nagy mellénnyel hirdették, hogy micsoda jó és motorosbarát út lett, bolott ez nem igaz. A kanyarokat jobban kellett volna szélesíteni, az út szélét felszórták kaviccsal, amit az autók folyamatosan felhordanak a kanyarokba és emiatt azok veszélyessé válnak. A korlátok legalább duplák, de ettől nem váltak motorosbaráttá. El kell menni Írottkő felé, ott lehet igazi motorosbarát korlátokat látni. Az osztrákok tudják, hogy motoros út és ennek megfelelően készítették el. Nem csak dupla korlát, hanem előtte magas gumifal is van.

De sajnos mi még nagyon messze vagyunk Európától...
Nyugodj Békében Árpi!

Hayabusablack, szerintem írd ide a részleteket nyugodtan, gondolom sokan elgurulnánk utolsó útjára elkísérni Árpit.
Ez borzalmas hír , Őszinte részvétem a hozzátartozóknak
Annyira nem ismertem, de 1x volt szerencsém kezet fogni vele és megcsodálhattam a gyönyörű motorját!
Nyugodjék békében!
Őszinte részvétem! Sajnos a magyar utak nagy része egyszerűen nem alkalmas motorozásra, ez a filmben is nagyon jól látszik.
Őszinte részvétem
Őszinte részvétem
Részvétem a családnak és a hozzátartozóknak
motoros barataim ! sajnos igaz a hir, árpi barátunk tegnap halálos balesetet szenvedett a Mátrában ! Nehéz errol beszelni meg most is. Rengeteget
motoroztunk eggyütt, sok sok kilometert tettünk a puská ba ( ahogy ö fogalmazott ) ,. nyugogj békében barátom,,eggy volt a lelkünk. Öszinte részvétem
a családnak! Aki szeretne eljönni a temetés re 30-665-20-39 ezen elértek.
Döbbenet ! Nyugodjék békében.