Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jóóóóó mint mindig
Sziasztok , azt ügyben szeretnék érdeklődni hogy mit jelentene a villogó fi lámpa és közben kiírja hogy check ?
Néha pöc röff ös a sólyom de van hogy csak teker és be se indul . Mi lehet a hiba ? Találkozott már valaki ilyennel ?
Köszönjük.Jó lett megint,jövőre folyt. köv.
Barátaim, fogyasszátok

http://youtu.be/uiCMQ1R7-c8
Én is csak gyerekkoromban estem mindig,meg fiatalkoromban,a nagyobb motorokhoz már megjött az eszem.Igaz a Busával tavaly tavasszal először majdnem utolértem valakit,mikor hirtelen fékezett,aztán egy ugyanilyen szituban meg majdnem engem taroltak le hátulró,annyi mákom volt,hogy elrántotta az ember a kormányt,és nekiment mellettem egy homokbuckának.Egy kicsit befostam,mikor halottam a fékcsikorgást.
Sajnálom,gondolom,hogy fájt,a lényeg,hogy nem lett nagy baj.Én amúgy a sarki boltba is bőrruhában mentem mindig,mert annyi ilyen sztorit olvastam már,hogy csak elugrok ide,meg oda,aztán elütötték,meg telibe vert egy autót.Az autók tuningolása is így indul sokszor,hogy hamár úgyis összetört,akkor lehet tuningolni is,nem csak összeszögelni. A jó kormányt összetörted,látod én nem vittem töréstesztre,ezek szerint gyenge szar volt.Ágónál tudsz venni újat,de az már drágább lesz egy kicsit....
Huppssz !
Holnap lesz 2 hete,hogy történt a dolog 15 éve nem estem motorral,ez van.....azért kibírtam röhögés nélkül!
Ahogyan az lenni szokott," csak kipróbálom a kuplungot, megyek egyet...."( okosan farmer- polo-
-kesztyű nélkül...) csúszós volt az aszfalt és az első gumi fékezéskor kicsúszott....csúsztunk a motorral kb 30 métert ,de semmi komolyabb baj nem lett! A sebek is már szépek! A kicsikének sem lett nagy baja,kap majd egy új optikai tuningot, de a kormány amit vettem tőled az eltört
Ú bazdmeg ez nagyon szarul néz ki!Kéne már neked egy rendes bőrkesztyű,ez a szövet nem sokat ért.:( Mi történt???
A kezem kopott.....
Csak óvatosan borítsad,mert lekopik a térded!
Mi történt barátom?Szétszaladt a ménes?Már nincs is szezon.Teszteltél?
Busák Kakucson.
Hello! Keresek gen2. Tankborítást pályázásra!
Hayabusán felül elfogy az erő??? Azért azt kipróbálnám!
Az egyiket már megtaláltam, valamikor a másik is elő fog majd kerülni... Azt azonban tudnod kell, hogy felül kicsit hamarabb elfogy az erő, ha berakod...
És Negru, megvan még a hosszabb csöved? Megvennem ha eladó.
vmi ilyesmi akart lenni de ahogy negru mondta ez onmagaban halottnak a csok kb, s igy vajkenökessel levagva erdekes megoldas
rövidebb szívócső, több teljesítmény felül, hosszabb pedig nagyobb nyomaték alul. Én anno a hosszabb szívócsövekből vettem két plusz darabot, de túl sokat nem éreztem belőle, így visszatértem a gyári konfigurációhoz.
Hi!
Nekem az volt,hogy elment minden és leállt,de utána egyből lehetett indítani.
Hali, valaki tudja mire jó ez a sufnitunning?
Szia, igazi csemege látni a képeket, az csúcs ahogy a pancsi füstölteti a gumit
Még néhány kép a vonulásról...