Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vidd vissza, nem adtak hozzá téli gumit.
De kanyarokba nekem jobb lesz
Hát nem
háát...nem Hayabusa !
Most vettem egy hete
Megvan a busa utód!
Most bontok egyet, hamarosan sorra kerül a teló is. Pöstön megtekinthető. Írj privátba telószámot.
Sziasztok! 1. generációs Busához keresek teleszkóp krómszárakat. Csizma nélkül is érdekel. Vagy ha tudtok helyet ajánlani akik keménykrómozással foglalkoznak az is érdekelhet. Természetes elhasználódásból adódóan sajnos vannak már kisebb kopások rajta és meguntam az évi 2x szimering cserét.
Ja meg van egy BCM sportlégszürö 4000 km használt,mosható.Ára.10000ft
Sziasztok.Ha valakinek kell van eladó 2007-2008-as Gsxr1000-hez Kettő db gyári dob összekötövel.A bal oldalin van egy enyhe horzsolás.Ára:15000.Plusz van egy bal oldali idom.Ára 20000ft
Két kamerával, könnyebb lenne, de egy kamerával is jól megoldható. A sisak állrészére kell rögzíteni akkor jól kivehető az óra is, meg az út is. Naked bike-nál, mivel egyenesebben ülsz lehet mellkaspánttal rögzíteni a kamerát vagy a tankra, és minden látható lesz. Busánál a végsebesség közeli felvételnél célszerűbb a tankra rögzíteni, mert különben letépi a menetszél...
Szia azt hogy csinálnád,már mint az órás felvételt,2 kamerával ,1 az órát veszi a másik az utat,és összevágnád,vagy hogy ?
tettél
Látom tetél fel új képeket.Nagyon faszán néz ki a vas!
Most adtam el a túrát a busa mellől mert kevés volt. A busa pihent egy szezont de ő maradt.
Túramotor vásárlás?
Hello! Keresek régi busához jobb kormánykapcsolót'
Szevasztok. Valakinek valami nem 100.000.-es megoldása kormány emelésre túrásításra?
Szia már mind láttam, lehet nem mind de jó videókat csinálsz azért reménykedtem bevágtál már orás videot is jó lenne.
Király lett Zoli "Bácsi"!!!
Fasza kis cikk,mondjuk az öreg végsebesség adatait nem tudom honnan vették,mert minden akkori cikkben 305km/h van megadva.
Zoli! Nagyon jóó lett a videó. Köszönjük. Még sok ilyent.
Szissztok, mondanak minden félét, de....

http://motorinfo.hu/vege-a-horizontalis-zuhanasnak/