Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amíg még írás és olvasás képes vagyok szeretnék mindenkinek Boldog és motorozásban gazdag Új Évet kívánni.
Szia.Leömlőm van.A két dobösszekötővel együtt.A többit,amit keresel,már elvitték.Írja ha érdekel.Vagy ide akár viber-en is:06204212849. Feri
Boldog új évet!
Nincs valamelyikőtöknek első generációs busa, olajteknője hibátlan?
Műszeregység, első hátsó kereke, leömlője.
Boldog újévet kívánok mindenkinek.
Sziasztok, hátha valakinek jól jön. https://www.kepesmotor.hu/onro...
meg haya sincs. . egyszer összeakadtam egy ilyennel. nem gyenge meccs volt.
Busa pörkölt, sztrapacskával. Pálinka, és bor. Bejgli, meg pogácsa.
asszony pakolászik tegnap este óta de majd csak befejezi oszt indulunk
Mi lesz a mai menü?
Gyere, ma meglátod miféle busa!
Jimy ilyen busát bont
Ennek nincs motorja Fényképeket a helyszínen készítettem
Ok.Azért köszi.
Motor marad a donornak.
Szia. A motorjáról mit lehet tudni? Már ha meg van és bontod vagy eladod azt is. Köszi.Feri
Helló. Nekem van... De csak komplett.
egyel nincs elég bajod?
Békés Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek.
Melozni kell a busával ha tempósan mész, de oda leteszem a kanyarba ahova az 1000rest, úgy jó ha van a garázsban busa, gsx 1000 is.
Boldog karcsit!
Boldog Karácsonyi Ünnepeket kívánok mindenkinek
Boldog békés karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek
Igazad van.Én használtam egy hónapig egy Bmw S1000RR-t,az olyan volt a Busához képest,mint egy bicikli.Azért a közel 60 kiló mínusz csodákat tesz.Amúgy nagyon tetszett,de csak utcára.Dragra jobb volt a Busa.
Boldog Karácsonyt,és gyorsabb 402m-eket kívánok mindenkinek!
Hello uraim ! Boldog karácsonyt mindenkinek!
Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek!
Hát a forgatással nem lesz gond,a busám is a veretös túrákon forgott rendesen.Viszont én szeretem a Eger-Lilafüred közti kanyarok első szakaszát,és oda a busa nekem nehéz volt,meg jó árba vitték el azért adtam el.De patika gép a busa is.Csak én jobban a kanyart élem és úgy éreztem egy ezres többet ad ott.
Faszán néz ki,csak kevesebb lesz benne a nyomaték. Mondjuk ha forgatod,akkor meg tökmindegy.