Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak kíváncsiságból... miért lényeges a magyarországi vásárlás?
Sziasztok!Keresek 2008-2017 busát.Gyári sérülésmentes kéne max 1-2 tulajos,Magyarországi,tuningmentes,30000 km-ig a szint azt már elengedtem mindegy.Tudom állom amit leírtam de ha valakinek lenne ilyen ami tényleg szép gyárias állapotú jeleze privátba.És kommenteket meg köszi nem kérek tudom ritka mint a Fehér holló de hátha,meg vegyek újat mikor már nem lehet stb.Elöre is köszönöm szépen!
Szia! Megvan még?
Szia,
Értem. Keresek szép lassan egy hayabusat és fontolóra vettem ezt a fekete szépséget is..
Nincs sok a piacon itthon, S ha van akkor is szerintem túlárazott. Mondom ezt vevőként
Szia Bazsi! De igen! De az a 14e km a blokkra értendő, mert teljesen fel lett újítva és ennyit ment felújítás óta!
helló Zoli. sajnos még nem busával. üdv ott találkozunk.
Lesz kolbász zsír bőven,5db lesz csak a haveri körből Helló DJ.Mivel jössz?
Az egyik legszebb kép,amit Busákról valaha is láttam!Csak a kolbászzsír!
naptárba beirva!!!!
köszi, megyek én is.
Ha minden összejön, "ott a helyem" !!!
Aki szeretne sok szép motort látni egy helyen,az jöjjön
Igen, rég kitaláltam már, hogy jó lenne és tavaly el is gurultunk oda. Jó kis kör oda-vissza!
https://totalbike.hu/magazin/sport/2019/06/09/man_tt_osszefoglalo_2019./
Bakancs listádon volt, hogy eljuss oda? Nekem is, az, el tudom képzelni mit éreztél.van 1 Kawasakis srác most ott van, töltögeti fel a videokat,
Néztem már pár onboard videót,meg külső felvételeket is,mikor 250 körül ugratnak,egykerekeznek,meg kanyarodnak,centikre házfaltól,betonhídfőtől,fáktól,és bokroktól.Nagyon beteg,de egyúttal állat is,megbabonázza az embert.
Hát gyerekek, óriási élmény volt tavaly körbemenni a pályán Busával. Ugyan esett az eső, meg köd is volt egy-két részen, de akkor is nagy érzés. Persze más volt a körifőnk! El sem tudom képzelni hogyan mennek akik versenyeznek itt. Egyes helyeken még “sétatempóval” se egyszerű a kanyarokat bevenni. Minden tiszteletem az itt indulóknak és akiknek nem sikerült, legyen nekik könnyű a föld...
Elkezdődött, az utcai futam, már is van akinek nem sikerült
Gratulálok a 8-as időhöz barátom!
Köszi Csabikám!Mert ahol nincsen ragacs jobb a tapadás a röviddel! Amúgy csak én mentem röviddel....összevont kategória,mint nálunk Tökölön és Fertőn!A rendezvény megint nagyon szervezetten és időrendet betartva zajlott,mint 2 évvel ezelőtt és rengeteg nézővel!!!
Miért nem nyújtott villával mentél ki?Az első képen az ellenfeled is nyújtott villás nem?Amúgy grat a dobogóhoz!