Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Keresnék ROSSZ váltófokozat érzékelőt kicsi pénzért, egy projekthez lenne rá szükségem.
Ott leszek !
Okés,gyertek minél többen
Ott leszünk! Most nics hideg!
Helló.Ne feledjétek,a jövő szombaton találkozunk.Reggel 10-től Terasz cukrászda,Cibakháza.Nagyon jók a visszajelzések,annyi Hayabusa lesz amennyit már rég láttunk együtt,max a különböző külföldi oldalakon
Ezt örömmel hallom,akkor szép lesz a vas.Tudom,hogy sokan túráznak vele,de ezen a szép áramvonalas motoron elég rondán mutat egy ilyen dobozszett,vagy akár csak a tartó is.
EgryGabi hivnal mert mindenki szamat elhagytam..
Irtam
A furatokat igényes matricával vagy fekete kicsi csavarokkal el lehet szépen tüntetni
Eladó 2008-tól Hayabusa Givi turadobozok 3.db.Kettö oldalsó és egy középső,plusz a konzolok csavarjaival.Minden doboznak van kettő kulcsa.Szép állapotu a műanyag rész festhetö.A kettő oldalsó dobozon van 4 kis fúrat.Irányár 99-ezer
Sziasztok!

A jövő heti találkozóra aki Pest és környéke, Győr, vagy hasonló irányból jön, szóval az ország északi-nyugati és középső része felől, azokkal mehetünk együtt.

Találkozó: Alsónémedi, OMV kút, reggel 3/4 8 és 8 között.
Indulás: 8:00 és így kényelmesen 10-ig odaérünk a cukrászdához.
Útvonal: https://goo.gl/maps/Faj1ZSbmMdisz6V78

Aki biztosan jön eddig:
- Valmont
- PokerZee

Aki csatlakozna, jelezze, hogy nagyjából tudjuk mennyi emberre kell számítani.
Nem eladom.Vann hozzá három doboz meg vagy 6 kulcs
Nagyon szép a vas! A csomagtartó marad?
Itthon a sólyom
Gratulálok,Tiszaföldváron találkozuk
Még valami infó?Évjárat,futott km,szín?
Sziasztok!Köszönöm a sok privát segítséget mert ma megvan a Sólyom.Jövö héten hozom haza és irány tiszföldvár.Mondjuk nem volt egyszerű de reméljük jövő héten már Magyarban lesz a kis Sólyom
H2R A feketének igen szét volt szedve a blokkja mert kicseréltettem a kipufogó titán szelepeket vasra! Mivel az a gyenge pontja ami beszakad... Aztán már ha szét volt szedve kicseréltettem a hajtókar csapágyakat is léptető villákat! Minimálisan a hengerfej csatornákat meg igazíttattam és elfokoltuk a vez tengelyt! Sokkal jobban is ment, megy mint a mostani! Nekem az új busába 8000km körűl van de 20000km nél ezzel is ugyan ez lesz csinálva! Viszont azt tudni kell, hogy ebbe már teljesen más fejegység van a károsanyag kibocsátások miatt....! És nem is megy úgy, mint egy k8! Főleg lent...! Kb 6000től indúl meg igazán! A másik amit árúlnak az megy mindenhol.... Mindenhol is!
Na ebben teljesen igazad van.Semmi értelme az erőnek ha le van szabályozva.Azért van vagy kéne lenni a 200le-nek,hogy bűntesen ha fasz vagyok,mert akkor meg minek.
Gondolom nem véletlenül olyan drága.Én biztosan nem vennék újat,csak,ha szívó lenne,egy ezres turbó, vagy kompis,mint a Kawa H2 már nagyon más világ lesz,teleszórva elektronikákkal.Én az oldszkúl dolgokat komálom,mikor pl. körforgóból kifelé menet odavertem neki a gyorsgázzal,és kapirgált,mint egy kotlóstyúk,vagy mikor elkezdtem Sinkót használni, nem éreztem még rá a fasza rajtra,és párszor pofánvert a tank.Ezért tetszik jobban a Busa,mint az újabb vasak,pl. Zzr 1400,S 1000 RR.Itt nincs kipörgésgátló,nincs egykerekezésgátló,csak te vagy, az odabaszós nyomaték,(nekem 166nm jutott belőle) a gyorsgáz,meg a bátorságod,vagy a félelmeid. Ettől függetlenül megértem,hogy ez kell a gyors arcoknak pályázni,meg az átlagnak,hogy ne nyírják ki magukat, meg ez a trendi,de én már csak ilyen maradi vagyok. Ettől függetlenül egy H2R-t kipróbálnék dragra, nyújtott lengőkarral,Amiban 8.5-öket is tudtak vele. Tudom,ott lejt a pálya,csalnak,stb.
A másik fehér meg 4.8 ért azért elég ..........Akkor inkább várok Noveberig hátha bemutatják az újat és azt veszem meg
Hát ha a feketét mondod 14ezer km-vel szét volt szedve a blokkja.A fehér 2014-es 14ezer km-vel meg oracserés volt és a szuf rendszerben 23 km rel is van róla foto
Nem tűnik éppen lehetetlennek,a Hahun kettő ilyet is hirdetnek:
https://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/gsx_1300_r_hayabusa/suzuki_gsx_1300_r_hayabusa-14161381
https://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/gsx_1300_r_hayabusa/suzuki_gsx_1300_r_hayabusa_abs_csere_is-14439688