Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én szívó motorra gondoltam,csak nem írtam ki,de Belme Józsi 1500-as Busájának a sebessége is érdekelt volna.
Józsi, csak ismételni tudom magam, 1200 m en nem hogy az 1000 esek (Gyári blokkos motorokról beszélünk mint a Te Busád), de még a rendszeres Pc és busák sem tudják elérni a 300 at, ami be is bizonyosodott már több éven keresztül! Igaz ha lenne nekik egy komolyabb nagy hátszél a sokat segitene a dolgokon!
Józsi, Kunmadarasi végsebesség mérésről volt szó, és ez több mint 10 éves dolgok! De Reile Tomi 337 és Szűrszabó Levente 338 tartja a csúcsot végmérésen 1500 m en! De Valóban szívó motorral a legtöbbet 1500 m en Sziklai Feri egy Busával ment 320 körül, de nem tudom a pontos értéket, és már nem lehet sehol megnézni! Én csak 314 et tudtam akkor 1000 es motorral! Utánna évről évre vették vissza a távot, bukások, és a félősek miatt akik rövidnek találták a féktávot, (pedig amikor 1500 en mentünk még, elég volt a fékút fele is annak, aki mert nagyot fékelni, a faszok meg a kukoricába kötöttek ki és el estek) és ezért már csak 1200 m en engednek menn! De 1200 m en már sem tavaly és sem előtte nem érték el a Gyári blokkos rendszeres és Pc s busák sem a 300 at! Nyilván a kissebb cm3 is motorok meg még annyit sem! Meg azt is hozzá tenném, hogy már nincsennek olyan jól felkészitett motorok mint anno voltak, (D1000, és 9000+ TOP, és Street 1000 ben anno) és azok alkalmasak voltak végsebesség versenyre is! Amik meg most jól felvannak készitve pl.. Super d1000 re vagy Superstreetre, azok meg már nem alkalmasak végsebesség versenyre!
Feri! Szívóról beszéljünk! Az 1000res kategória 98% A 300at sem éri el 1200m en! Sőtt... 2000m en sem....
Maico685, rosszul tippeltél, GSXR 1000 K5, 338 Km/h!
Feri! Szívó motorra gondoltam....! Túrbóssal Lencsés 402m en megy 338at... Viszont szívóba Hayabusa ment 328at ment.
Nem jól tudod ezt sem Józsi, mert Anno Reile Tomi turbós busávak 337 et ment ,és Szűrszabó Levente turbós Gsxr 1000 K5 el 338 at! De aki nem hiszi nézzen utánna! De most beszéltem Reile Tomival, mert tudtam hogy mind 2 en 340 körül mentek!
Aztán ideje lenne egy közös gurulást összehoznunk!
Üdv ujra közöttünk...
Az elég komoly tempó.Én is Busára tippeltem volna.
Szép napot uraim!
Én itt vagyok!
Busa volt a leggyorsabb ha jól tudom 328km/h 1500m en.
Mennyien vagyunk itt ‘régiek’???
Tiszteletem!Mr.Hayabusa vagyok!Vsszatértünk!Hazaköltöztünk!
sebesség
Milyen motorral tartják a rekordot a végsebeség mérésen?Belme Józsi mit tudott régen az 1500-as Busával?
Sajnos nem.
Feri! Van az a pénz!
Nyugi Főnök megyünk csak tul meleg van az irkáláshoz utána vasárnap 25-én meg Gyöngyös emléktura
Én meg azt hittem te építetted.
Ez jó hír!

Emlékeztető: Balaton Kör + esküvői felvonulás 2019. augusztus 17.
Részletek a 5557534-es bejegyzésben.

Légyszi jelezzetek, hogy jöttök-e! Még két hét addig!

A Facebookon van mozgás? PokerZ, Hegesztő, tudtok infót adni, hogy hol mennyi emberre kell számítanom? Mert itt nem nagyon jelezte senki eddig, hogy jön!
Valmont,mi ott leszünk az Akarattyai kúton
Megírod nekem a részleteket ha megkérlek az alábbi mail címre ?
tibor.sitkei@gmail.com
Km, évjárat stb.
Köszönöm.