Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.Elado gyári Suzuki füstös új tura plexi K8 busára.Ára:20000ft
Üdv Mindenkinek!

Nemrég vettem egy K8-as Gen2 Busát, és jelenleg dupla Acrapovic van rajta, viszont a katalizátorok miatt igencsak szolid a hangja, kérdés az, hogy megéri kiherélni a gyári leömlőből a katalizátorokat, vagy honnan kaphatnék komplett leömlőt amiben nincs katalizátor? illetve lesz-e bármilyen káros hatása utána? (nyomatékvesztés stb)

Köszi.
Szia. Köszi. Mindkettő
Szia!

Szép a géped.Limitált vas,vagy amerikai piacos?Jó a színe.
sziasztok valaki mondjon nekem véleményt, tapasztalatot erről betétekről, komplett szett 34ezer forint az ára, köszönöm, előre is.
Szia vigyázz rá,dobj rá 1 friss szervít.
Esküvő Balaton körrel

http://youtu.be/npq_WmcMNug
Sziasztok. Beköszönök mint friss Hayabusa tulajdonos
Üdv uraim csatlakozva bartokatosz szavaihoz, Köszönjük mindenkinek aki eljött Árpi 1 éves megemlékezésére ( egyébként anyukájának is jólesett hogy itt voltatok) úgy gondolom hogy motoroztunk egy jót ahogy Árpi is tette volna.
Köszönöm Mindenkinek aki résztvett az I. Fazekas Árpád Emlékturán,jövöre természetesen ismétlünk.
Zsoltinak/hayabusablack/ köszönjük a turavezetést.
Máskor is szívesen látunk
Köszönöm a lehetőséget a mai túrán. Bár nem Busával voltam, azért jól éreztem magam.
Csak múltkor gondolkoztam lehet 7100-at kéne használni azért is kerdeztem ki mit használ.De jo lesz ez a bevált
Gyorsulni meg sosem járok-jártam,max utcán nagyon ritkán.Inkabb turázgatás meg Mátra-Pomáz közötti szakasz a kanyarok miatt
Tudom,hogy 6000km-t ír a szervizkönyve de én ezt a Motul 300V Factory Linie 10W40-et rakom-raktam minden motoromba és írták,hogy utcai használatnál jobban szereti ha 3000-km ként le van cserélve.És kb az a szép zöld színe addigra kezd változni azért is cserélem mindig.Tudom lehet hülyeség de a szívére nagyon vigyázok
Ha csak nem jársz gyorsulgatni,teljesen felesleges ez a korai olajcsere.6000-et simán elmegy egy minőségi olajjal,anélkül hogy elkezdené csipegetni.A gyári ajánlott csere is 6000,felesleges pénzkidobás ezt megfelezni.Persze ez csak az én véleményem
Én 5 ezrenként cseréltem mindegyikbe/ régi, uj Busa ZX 12/jo olajjal semmi baja nincs .
Eddig mindig 2500 km ként cseréltem olajat de most kitolom többek tanácsára 3000km ként
Megvan az első közös 3000km a sólymival,kezdődik az olajcsere.
Üdvözlet uraim várlak titeket 25 én vasárnap kékestetőn
Hello Uraim!
Valmont mielőbbi gyogyulást kivánok Nektek!
Emlékeztetőül: 25-én vasárnap I. Fazekas Árpád Emléktura,gyülekező Gyöngyös 3-as főut Shell kut a Tescoval szemben 9,30-9,45 kor
Indulás Kékestetőre 10 körül,majd tovább a temetőbe....
Jobbulást nektek!
Jobbulást kívánok nektek!
Mielőbbi jobbulast nektek!