Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az új 20 éves jubileumi Busáról nincs semmi infótok?Idén már nem fogják piacra dobni?
Sziasztok, nem tudja vki kié ez a busa ?
Van-e valakinél elfekvőben, és útban van neki a képen látható borítás?
Szia.Elkelt már hétfőn adom fel postán
Szia.plexi megvan még?
Szia.Nem már én használtam tankpad matrica leszedéshez meg utána a maradványok eltüntetéséhez.De persze előtte azért teszteld le valamin az a tuti meg olvas te is utána a terméknek
hali! koszi. ez a kombo nem art a fenyezésnek ugye? :)
Szia.Ez nagyon jo cucc,utána meg féktisztitó zsírtalanitani
A plexin/idomon maradt ragasztó nyomokat mivel celszeru leszedni? WD40? Benzin? (Hringen le kellett ragasztani mindent, es eléggé dzsuvás maradt :()
Sportmotor.hu
Köszönöm , hogy válaszoltál , de hova írtál privátba ?......
Szia irtam privátba
Szia ! Érdekelne a plexi , helyileg hol lehetne átvenni ?
Az enyémen is ilyen van ,nagyon meg vagyok vele elégedve.
Pont ilyen
Eladó gyári K8-tól 2017-ig gyári hibátlan füstös túraplexi.
Ára:Fix 14000ft új ára 28000ft
Srácok
Valakinek reális áron eladó hayabusa k8-tol?
Nem álmodozó eladót keresek hanem aki el akarja adni..
Mindenkit szívesen látunk,akit érdekel.Találka M6 138-as Bonyhádi kihajtó,ahogy szoktuk
Árcsökkenés: https://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsx_1300_r_hayabusa-14728485?fbclid=IwAR2O31oppAJfPpQ7Xs3JRiUg8oJJ-EYX2WfkzCUW5BC3HcBx4OKHergn92w
Nem volt a kuplungra vissza hívás,csak a fesszabályzóra.De én szétszedtem és beragasztottam őket,mert volt ismerős akinek kitekeredett és bele kapott a deklibe
Tudja esetleg valaki, hogy itt Magyarországon volt-e hivatalos visszahívás Gen2 Busáknál a kuplung csavar kilazulásra? Nálam a végig vezetett szervizkönyvben csak egy fesszabályzó csere van feltüntetve még 2010-ben, mint garanciális javítás.
Köszi!
Sziasztok. Egy kis szombat délutáni gurulás. Figyeljünk a sebességre, mert Békés-Csongrád megyébe most sok rendőr igazoltat, trafizik
Hello Kollega.
leömlőket sok helyen gyártanak Bodis Akra ,Kecskeméten stb...,de ha felszereled utána be kell padon állitani a befecskendezést.
Érdeklődj utána Bodiséknál,Agonál Végh Jana stb....