Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem voltam 4-5 éve itt!
sziasztok Srácok! van eladó Buza valakinek?
Bocs... Rosszul olvastam... Amerikát olvastam! De Angliából sincs sajnos!
Szia Bazsi! Nincs sajnos...! De hidd el, durva ára lenne annak is...! Vámolni utaztatni.... Bele sem fonák...!
Meg vannak
Nagyon jo volt.
Pár kép a pécsi szezonzáróról :
A jubileumi kiadás..lehet inkább bordós
14-ben nem volt narancs fekete
Szia Józsi,

Angliából nincs szallitod véletlen? 1.5 milliótól vannak 2008 asok. Múltkor egy 2014 es narancs feketerol maradtam le 2.5 mill. Itthon durván tularazottak..
Szép.Személy szerint nekem ez a szín jön be a legjobban.Láttam már elment mert nincsen fent a hahun.
Sziasztok.Valaki megy Cegléd felől a Pécsi
szezonzáró jövöhét Szombatom?Persze csak ha jó idő lesz
Már csak csináltatni kell hozzá egy leomlot..
Ha megnézed a gyári hurkát rájössz muszaj
Én ezen nem aggódok.Elég lesz a garázsban nézegetni,meg a gyorsulási versenyeken száguldani vele, mint a rakéta.Na persze,majd csak 10 éves korában, használtan,addigra talán lemegy annyira az ára, hogy meg tudjam venni.
Már úton van a kicsike,hogy a Sólyomnak legyen hangja.Életem első Akra dobja ami új
És ha Amcsiba lesz azt, hogyan is helyezzük forgalomba itt? Mert ugye azt az Eu nem engedi.... Tehát ami maradt annyival kell rendelkezni egyenlőre... Én kedden hozok be 2db ot németből.... Gondolok rátok hátha kell majd valakinek!
Ha Amerikában lenne, az is jó,mert akkor be lehet onnan hozni.
Ezt sajnálattal hallom.Elég nagy kihagyott ziccer a Suzuki részéről, hogy veszni hagy egy legendát, főleg, hogy ideén volt 20 éves,de ők tudják.
Sziasztok!Elado egy K8 Hayabusa fejidom,ami sérülésmentes nem volt törve,még az előző busámon cserélte a szerviz mert a jobb oldalt van rajta egy minimális festéklejövetel ami idegesitett,és kicseréltettem gyári újra ami 120 volt.Meg utólag tök felesleges na de mindegy is.Ára:35000
Sziasztok! Hozok be még 1 kevés km es Busát, ha esetleg érdekel valakit.... Úgy sem lesz már nagyon belőle...
Valmi piros,szürke busát bemutattak most fent is van a Yutobon,viszont az olyan mint az előző csak kicsit nehezebb.Meg az is lehet az csak Amcsiba lesz.De új busa jövőre szerintem tuti nem lesz hiába mindtál nekem is,hogy tuti lesz meg látták stb.
De van.Jövöre nem jön semmi új.Ha jól tudom a zzr1400 meg be is jelentette a Kawa,hogy még jövőre lesz egy limit kiadás de leállítják a gyártását és nem lesz többet.