Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

https://totalbike.hu/hirek/2020/02/06/hagynak_remenykedni_hirek_az_uj_hayabusarol/
Remélem a félautomata váltót csak viccnek szánják,hacsak nem a gyorsváltó lett félrefordítva,vagy félremagyarázva.
Nem kell kísérletezni, ha már jól bevált a Motul 10w40 5100 vagy a Motul 10w40 7100
Szerintem itt a csoport 90% a ezt használja.
Sziasztok!Használt már valaki gyári Ecstar R900 10W40-es olajat?Most ilyet akarok rakni a motoromba mert az összes kereskedő azt mondja Suzuki gyári olaj jobb adalékokkal gondoltam kiprobálom,viszont sehol nem írnak róla semmi felhasználói véleményt,és elég fura ha olyan fasza akkor miért nem.Esetleg valaki már használta?Előre is köszönöm válaszotokat
Sajnos, nincs rajta mindenki. 64, motor volt. A felvonuláson is 61 résztvevő volt.
Sziasztok. B.U.É.K mindenkinek. Az új fajta 95-ös benzin árt a gen 1-es Hayabusáknak?
ó, a tradicionális Várpalotai rendezvény. Kb hányan voltatok? A csoportképen mindenki rajta van?
Boldog Új Évet mindenkinek
Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek!
Köszönöm!
Boldog, újévet kívánok mindenkinek.
Speedohealer, a kilométerórát lehet vele bekalibrálni, hogy pontosan mutassa a sebességet.
Ja.Igy érthető
Jó ötlet. De ő sem tudja. Az első gazdáját pedig nem lehet elérni. Ezért érdeklődök nálatok.
Kérdezd meg a tulajt akitől vetted mi a fene az
Sziasztok, Boldog új évet!!! Nemrég vettem egy 2002-es busát és ezt a műszert találtam az ülés alatt. Valakinek van tippje hogy mi lehet ez?
Véleményekre én is kiváncsi vagyok.
Van meg 1 db eladó 2018.as Hayabusa! Ha esetleg érdekel valakit!
4.999999Ft
Rendelhető Yohsimura kipufogó rendszerrel, Pc5, gyorsváltóval is! Így az ár 5.590.000Ft
1440 cm3.Ez igen jól hangzik!
https://onroad.hu/2019/12/20/egyre-valoszinubb-hogy-hamarosan-ujra-lesz-hayabusa/
Valaki használta már a Suzuki gyári olaját busába
?Vélemény?
Hali. Én Motul 7100 10W40 használok a 2004-es Busámba
Hello. Én Repsolt használok a régi busába, az ujba,ZX 12-be ,tökéletes ,probáltam Motult is,semmivel nem jobb csak drágább,közutra meg elég a 10 W 40
Szia.Motul 5100 vagy 300V