Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a kipufogók elkeltek
Sziasztok, van 2 db gyári kipufogó dob, az egyik sarkán van egész minimális karc, nem horpadtak, gyári E-jeles a 2 kipufogó egyben 20 000 ft. Helyileg Szombathely-Köszeg, 0036 20 921-9342
Köszi az infót, már beszéltem is vele.
Ő készít: Guhn János, Dorogon , 06308259081
Sziasztok! Doboztartót keresek Hayabusàra? Lenne hasznàlt valakinek ? Vagy tud valaki olyan helyet ahol készítenek?
Szia Krisz! Làttam és olvastam mit csináltál. Vàllalnàl nekem egy ilyen doboztartó gyàrtàst? Szent célra kérem!
Természetesen te mindod az àrat...
Josef
Örülök,hogy megerősítettél.Végtelenül korrekt csapat,és direkt nem cserélnek semmit,nem akarnak lehúzni.Mondtam,hogy egy cimborám szerint rossz a Busában a kormánycsapágy,megnézték,és azt mondták,hogy hibátlan.
Sziasztok, lézerblokkolót, detektort tudtok, bevált jól működőt ajánlani?
Szia, időhiány miatt én is a motorradhoz vittem a vadat, pesten a nagykőrösi úton, mindent jól megcsináltak amit kértem, oda viheted, ha magad nem akarod szerelni. garival, számlával kérd a munkát!
Sziasztok. Valakinek van eladó Gen 1-es Busára doboztartó konzol? Akár dobozzal is érdekel.
Szia.Hát én nem nagyon bízok egyben sem,az ilyen időszakos szervizeket mindig itthon csinálom magam már 18 éve,mert akkor tuti megvan csinálva rendesen.Értem én Ezalatt : olaj,szűrő,lev.szürő,gyertya,hűtővíz,fékbetét meg ilyenek.Ezek cseréje nem nehéz és minden leírást megtalálsz a gyári könyvben.Egy nyomatékkulcs kell meg egy pár apró szerszám.Nehéz dolog ez a szerviz téma bácsi már ha pont nem arra válaszoltam amit kérdezték
http://www.motorradszerviz.hu/ Én őket ajánlom,a K8-as Busámat hozzájuk vittem. Olcsón,és jól dolgoztak,olcsóbban,mint az érdi motorszerelőm.
Tisztelt tagság!
Budapesten kit ajánlotok szerelőt, aki bevált?
Semmi extra , olaj, szűrők, első teló olaj és szimering... időszakos kis szeretgetésre vinném a paripát és szeretném értő kezekben tudni. Vagy fogalmazzak úgy hogy a kóklereket kerülném?
Ő az én gépem:
Sziasztok!
Eladóvá vált a Hayabusám. Ha valakit érdekel, a hirdetés itt megtekinthető:
https://www.kepesmotor.hu/suzu...
Üdv. Gratulálok a motorhoz. Szép.
Remélem ajándék paprikafüzért is adtak hozzá!
Köszönöm a gratulációkat!
Remélhetőleg saját szemetekkel is láthatjátok majd.
Úgy tervezem hogy ott leszek a tervezett találkozón.
Most hétvégén hozom haza Üllőre, még Kalocsán van a motor.
Gratulálok!Nagyon szép így képen
Gratulálok!Szép darab.
Nagyon köszönöm!
A hátsó lánckerék agyat nem néztem, a többi dolog rendben van rajta.... úgyhogy megvettem ;)
Szia! Kormánycsapágy,első féktárcsák lánc,lánkerekek hátsó lánckerék agy csapágyazása. Nekem ezek voltak a kritikus pontok. Érdemes nyilván megnézni a teleszkóp szár szimmeringeket is. A kormánycspágyat mindenképp érdemes kúpgörgősre cserélni.
Üdv
Szevasztok Srácok!
A tanácsotokat szeretném kérni.
Kinéztem egy 2007es busát, amit meg szeretnék vásárolni.
Sajnos úgy tűnik hogy egyedül maradok, a szerelő ismerősöm nem tud eljönni velem. Kérném a tanácsotokat hogy mik a kritikus pontok amire nagyon figyeljek, a tipikus dolgokon kívül.
Előre is köszönöm ha segítségeteket.
Hacsak az utak nincsenek "hurkásra",vagy nyomvájúsra tiporva,akkor nyugodtan meg lehet ültetni,mert a rugózás nem lesz tőle rosszabb.
Én is gondolkozta ültetésen. De erre eléggé rosszak az utak így nem mertem belevágni.
Szia!Írtam neked privát üzenetet.