Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A kolbászzsír örök kedvenc,vagy olyat veszek majd,vagy fóliáztatok,vagy átfényeztetek egyet.
Mármint a K8 fehér ami a naranccsal együtt jelent meg
Igen kb 4-5 kolbászzsir és 4 gyári fehér volt.
Király lehetett!Az 53-ból csak 4 kolbászzsír volt?Milyen ritka lett ez a szín.
Jó kis tali volt. 53 gép, kb 10000 Le, és majdnem 100 rajongó és tulajdonos.
Felkerűlt az új fékem! Még 1 szett van ha érdekel valakit?!
Akkor talizunk! Mi is Atoszékkal megyünk!
Hello
Kb hány órakkor körül lesz találkozás szombaton ?
Hello
Már közben beszéltem bartokatosz al
Úgy néz ki eggyütt gurulunk lefelé
De közben lehet találkozunk..
Köszönöm.
Szia.Hát ha van kedved hozzánk tudsz csatlakozni.Mi Irsáról megyünk hárman, és olyan 09:40 fele megyünk le a 4-es ről a 442-es re,és ott a Szolnok Szandai repülőtér mellett ha gondolod szívesen megvárunk vagy valami.
Hello uraim!
2020 07 11 jó lehet.
Eger bol indulok
Kivel hol tudok csatlakozni??
Sziasztok. Gen1-es busára tudtok ajánlani túraplexit? Nem vagyok egy plexi mögé bújós így a menetszél pont a fejemre jön ami hosszú távon kellemetlen.
Mondtam,hogy a Motorrad a tuti!Nem drágák,és végtelenül korrektek.
Köszönöm mindenkinek aki ajánlott szervizt.
Teljes átvizsgálásra és szeretgetésre, végül a Motorradba vittem. Meg vagyok elégedve, korrekt volt az egész. Elmodtam mit szeretnék, elmondtam hogy fontos lenne ha időre készen lenne. A Munka szépen megcsinálva, a határidő betartva.
Így nekem összességében pozitív.
Friss gumi, friss olaj, friss gyertyák, friss szűrők, fék, kuplung és hűtőfolyadék cserélve. Telószár szimering és villaolaj cserélve .
Indulhatunk.
Nekem ugyanilyen rendszerem volt,csak karbon dobbal,még az is lehet,hogy tőled vettem.Az tuti,hogy a Bódis rendszerhez képest ez csak suttog.Mondjuk a gyárinál meg hangosabb,de annál bármi csak hangosabb lehet.
Eladó Yohsimura rendszer Titanium dobbal megfelelt a hangmérésen a Hungaroringen. Ár: 220.000Ft
Az igen!Mit tudott a gép?Lóerő,nyomaték?402m-en indultál vele valahol?Végsebességmérés volt gps-szel?Ki építette?
99989 :) de peckelt volt... 1570 ccm...
Szia!Hány km volt benne,mennyinél adta meg magát?
Sziasztok!
Bontódik egy 2005-ös busa! Főtengely, hajtókar kuka! Idomok, váz, fékek, fehérre szinterezett felnik, etc....
köszi felvettem velük a kapcsolatot
Sziasztok!Senki ne felejtse,hogy 2020.07.11 Szombat Hayabusa találkozó Cibakházán(Terasz cuki)
Szia. Böngészés közben találtam matricaszettet
https://onlinedekor.hu/motor-m...
email:csaplarzsolt8@gmail.com
Sziasztok akraprovic 1db dobot vagy full rendszert keresek 2006 os hayabusára,jobbos lábtartót fékpedállal ha valakinek van az nagyon jó hír lenne.Matricaszettet hol lehet venni?