Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

B.U.É.K.!!!!! Szilveszteri Qvaddisznó pörkölt ,és teltház a fóliában.
Üdv, jó szilvesztert mindenkinek, István Debrecenből.
4000ft /db
Árat tudnál írni kérlek, hogy melyik mennyibe kerül! Köszi.
Ltr450 lengőlarok milyen árba lehet venni?
Szia! Van! Érd 20.391.5561
drz400@citromail.hu
Sziasztok!

Keresek a képen látható himba védőt! Első sorban fém érdekelne, de a műanyag is megteszi. Árat írjatok hozzá légy szíves!
Ltz 400 bontódik! 2007 évj 20 391.5561
Szia! Van minden amit kérsz!
Helló. Suzuki ltz 400 hoz keresnék: kuplung bowdent, kuplung kart, első fékbetéteket és viszonylag olcsó kipufogó dobot. Hívni nem hivok senkit emailra kérnék ár ajánlatot . kissgergotamas@citromail.hu
Keihin fcr karbiba.
15eft/db.
Kymco MXU 50, fekete , dobozos, 2011-es Osztrák forgalmival. Ár: 290 e Ft,
Kymco MX-er 50, piros, 2007-es gyári gumikkal, eredeti , szép állapotban Ár: 290 e Ft
E-Ton 300 , 2010-es, Osztrák forgalmiban 2 személyes, ezért itt is így honosítható, vizsgáztatható .Újszerű állapotban 3300 km-el. Ár: 850 e Ft
Tel: 0630/8595-282 István
Szia
Tulajdonképpen semmit :). 39-es van rajta. Gyári szívócsonkon van rajta. Az első felrakás macerás volt, de megoldottam egy kis olaj segítségével (bármilyen kenőanyag jó) Az idők során tágult annyit, hogy mikor hozzá kellett nyúlnom simán felcsusszant. Nekem bejön nagyon a gombos megoldás, úgyhogy az maradt. Azért mert 2 bowdenes nem kötelező 2 is használni. Gyárit simán rákötöttem. Ami macerásabb, a hangolás. Kisebb főfúvóka, nagyobb főfúvóka, mert ugye spriccelős és azt is tudod állítani. Hirtelen mennyen nagyon vagy fokozatosan, meg ugye ott van a hogy melyik gázhúzási tartományban spicceljen. meg még van benne 3-4 fúvóka de ahoz nem nyúltam. Viszont mindenki olyanra tudja belőni amilyet szeretne, de elég időigényes.
Hello

Az fcr karbi felszereléséhez sok mindent kell változtatni ? Mekkora van neked fent 39 vagy 41? Meg a gáz hogy van megoldva markolatra vagy gombra, mert úgy tudom az fcr dupla bowdenes.
Hello

Nekem ilyen van a gyári karbiban, jól működik de igen szűkös neki a hely, elfér amúgy, de az fcr en kényelmesebben lehet kezelni az ilyen gombot, a beszerelése kicsit nehezebb mert nem akart odaférni semmi én egy fogóval húztam meg óvatosan. A feladatát ellátja meg úgy is csak az első hideg indításkor kell így nem annyira macerás.
Ltz 400 gyári adat tábla garnitúra eladó.
Szia
Nekem nem gyáriban van, hanem Keihin fcrben. De ugyan az szerintem. Teljesen jó. Bal kézzel kényelmesen meg tudod húzni,
Ebay találtam, de még nem vettem csak tervbe van mert szeretnék a kormányra más kapcsolót és így oldalán meg a szívatót.

http://www.ebay.com/itm/New-Ch...
Helló
Hol vetted ezt a kis ügyes szivatót ? mennyibe került ?
istván :0630-8595-282
Sziasztok!

Használ valaki vagy rakott már be ilyen szívatót gyári karbiba? Jól működik? Mennyire macerás a meghúzása indításkor?
nekem van sebességmérőm elado,ha erdekel...
elemmel mukodo.
Nagyon szépen köszönöm!
Suzuki ltz 50, 90, 250, 400, futómű felújító új alkatrészek és sok egyébb más alkatrészek eladók kedvező áron
A képeken látható pár alkatrész

Alkatrészek:

- alsó-felső lengőkar gömbfej, kormánygömbfej (teljes szett is) kormány göm.: 12.500.- / 2db (oldal), kormány szett 4db gömbfej+2db menetes szár erősített 12-es menettel: 27.500.-, felső gömdfej: 7.500.-, alsó gömbfej 7.500.- ( az alsó lengőkar átalakításával jár)
- első-hátsó főfékhenger, kerékfékhenger, féknyereg felújítók alkatrészek ( 3.000-7.000 között)
- első-hátsó kerékcsapágy szett ( hátra dupla soros, erősített csapágy szett is van nem csak szimpla)
- első alsó-felső, hátsó lengőkar felújító szett, első-alsó felújító szett ( 1 lengőkarra való) : 12.800.-, első-felső felújító szett: 7.000.-, hátsó lengőkar felújító: 17.000.-
- első-hátsó lengéscsillapító felújító szett, első: 5.000.-, hátsó: 4.750.-
- himba felújító szett: 24.000.-
- láncvezető görgő: 4.650.-
- szűrők, levegőszűrő: 5.000.- (athena)
- fék, kuplung és más kopó alkatrészek, kuplungbowden: 6.000.-, első-hátsó fékbetét 6000-8000 között
- más egyéb alkatrészek

További alkatrészek tudunk biztosítani más típusú cross és enduro gyártmányokhoz ( Aprilia, Gas-Gas, Honda, Husaberg, Husqvarna, Kawasaki, Ktm, Suzuki, Tm, Yamaha) és Quad, Atv, Utv gyártmányokhoz ( Arctic cat, Can-am, Honda, Kawasaki, Polaris, Suzuki, Yamaha)

Mivel nagyon sok típus és alkatrész található egy gyártón belül a beazonosításhoz kell a gyártmány, pontos típus és az évjárat az alkatrész pontos beazonosításához

Ha kérdése lenne érdeklődjön nyugodtan az elérhetőségen

tel.: +36-30-579-1558
Kymco mxu 50! Ujszerü! 300000ft
Trx 450r trx 400 ex
5000ft