Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Kingquad 700-hoz véletlenül nem tud valaki mszerfalat?
Szia. Van komplett váltó.06302317920
suzuki ozorak quadot keresnék megkimélt állapotút
A következő néhány termékre lenne szükségem.
Kizárólag új lehetőleg eredeti gyári kiegészítőket keresek.
- Hátsó lengőkar páncél
- Első lökhárító (gallytörő)
- Első lengőkar páncél szett

Kérem, aki tud segíteni küldjön képeket és árajánlatot.
Suzuki ltr hez keresek váltó fogaskerekeket!Tud valaki segíteni?
Szia! Holnap hívlak! Köszönöm!:)
Szia! Van hivj ha érdekel 20.391.5561
Sziasztok!
Nincs elfekvőben valakinek LTZ 400 karburátor úszóház? Csak úszóház kellene, kibelezett ,kopott ,kettéflexelt karbiról.
Köszönöm!
Ltz 400 alkatrészek! Érd 20.391.5561
Sziasztok!
Kedves Motorosok Quadosok!
Család baráthely vár mindekit, Litéren egy egyedileg kialakitott több éven keresztül működő pályához. Kicsiknek nagyoknak motornak quadnak biciklinek egyaránt alkalmas terület. Lehetőség adott mindenre. Bográcsozás stb stb... a pálya használata dijtalan! Pálya hossza 900m belső területen kialakított gyerek motorozás biciklizés stb! Gyere érezd magad jól!Minden szombaton 10 órától mi is kint vagyunk! megtaláltok minket a facebookon is Litér Quadpálya név alatt,ahol további fényképeket információkat találtok!
Várunk mindenkit szeretettel!
4 újszerű utcai Kenda Speedracer gumi , garnitúrában, 4 hibátlan felnivel szerelve ,LTZ 400-as hoz, csak egyben eladó.Rendszámos LTZ-re vizsga képes!
Ár:180 e Ft
Tel: 06 30/8595-282
LTZ 400-as, első-hátsó féknyereghez ( a csúszka tengelyre ) porvédő gumik eladók.
Ár: 1250/db
Tel: 06 30/8595-282
Benzincsap eladó, LTZ 400 as-hoz , hibátlan ( kipróbált ) .
Ár:17 e Ft
Tel:06 30/8595-282
Nézd át a karbi HF közötti gumicsövet...nekem versenyen hasonlót produkált...és ott farsot szivott!! ....elég bosszantó volt!
Ltz 400 bontódik! Érd 20.391.5561
Eladó gumik, kézvédő, felszerelések és a képen látható alkatrészek. A váltó 3. fogaskerekéből le van törve egy fog. +3630-273-1779
Sziasztok
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Pöcre indul a motorom. Szépen jár alapjáraton. Viszont mikor gázt adok leáll. Utána megint egyből indul. És megint gáuadásra áll le. Volt valak8nek hasonló problémája?
Gyertyára gyanakodok.
Szia. Van pár db. Hívj fel ha még aktuális. 06302317920
Szia. Van új. 06302317920
Ltz 400 alkatrészek! Érd 20.391.5561
Szia
A csatlakozóban érintkezik a foglalat és a z izzón levő kis kiállás? Ha igen és nem világít valahol meg van szakadva a vezeték, végig kellene vezetned. De előtte még annyit meg tudsz csinálni, hogy wd 40nel vagy kontaktsprével befújod a a foglalat előtti csatlakozót .Lehet ott nem ér össze.
Sziasztok ! Ha feklampam mukodik de a folyamatos vilagitas nem akk mit kell megnezzek? Uj egot mar vettem bele..
Én is szivárgó csappal vettem. Nekem a gyári eresztett át, de ugyan úgy le volt dugózva a vakum.
Nem olcsó, múltkor volt 18e itt használt. Lejebb görgetsz Istvánmotor névén aszem.
Az új 40e ft a suzukinál.
Én meg oldottam manuálissal.
Én most vettem a quadot és manuális csap van rajta,ami csepeg csorog.
A vákumcső pedíg el van vakolva,ebből arra következtetek,hogy a gyár ezt vákumos csappal szerelte,ezért szeretnék egyet venni.
22x7x10
Ltz400 első, kopott.... ha valakinek érdekes.
Csere szóba jöhet.