Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Art 9 es suzuki felni maxxis razr 20x11x9 es gumival eladó
Csörögj meg vissza hívlak : 06303105331
Szia! Nem cseréltek benne, mert nem kellett, szelephézagot beállították (dugó, gyűrű, hajtókar, vez. lánc cserélve, henger hónolva, hézagok beállítva stb.). Amint írtam az az érdekes, hogy felújítás előtt semmi ilyen problémám nem volt vele, gáz nélkül indult, most meg ez... http://youtu.be/IB7RUbXcGQI;fbclid=IwAR2pazorsQ9k-0mwfgPsZKIHdfv71zvgvSIYa-EmUTmZee0kjNTEtXOb2L4 -totál, mint itt a videón, csak ha házt tolok beröffen végül.
Szia nekem is ltr-em van de gáz nélkül indul . Szerintem a szelephézaggal lesz probléma .Am Szelepeket is kicserélted ?
Sziasztok,vásárolni szeretnék 2 db fekete első felnit ltz v ltr hez,ha van valakinek ne tartsa magában
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni.
Van egy 2007-es ltr 450-em, ami nehezen indul. Első indításnál tolok egy gázt, majd önindító és kb. pöcc, utána meg bármit csinálok nem akar csak nagy nehezen, ha önindítózás közben gázokat tolok rá. Most lett felújítva, előtte semmi ilyen problémám nem volt, nem kellett se gáz, se semmi, csak önindító és indult is.
Lenne ötletetek, mi lehet a baj?
Köszönöm előre is!
Szia! Van hivj
Ltz400-hoz keresek tanksapkát.
06307134091
Ltz 400 alkatrészek!
Ltz 400 alkatrésszek!
Szia! Van
Sziasztok! Van valakinek eladó ilyen üres visszajelzője? Ár?
Sziasztok! Ilyen első ütközőt keresek LTZ-re. Lenne valakinek jó állapotú eladó?
nagy kínnal találtam egy vicma katalógust aztán ez lesz a jó nekem
DRZ S hez keres
Pedig a Bárdinál is van kuplung kar
ok akkor tovább keresek, a képen az E típusé van de a bárdi semmi infót nem ír másik motorosboltban találtam ezt
E betűs é rövidebb mert nem kell kikerülni neki a z index kapcsolót
ami a képen van nem tudod melyik tipus ?
van egy közeli szerviztől belépési kódom
ez jó lehet a drz400s-hez is? a kuplung kapcsoló ki van dobva
máshol a leírásban csak a drz400 meg a drz400e van
kölcsönbe van a drz szóval fogalmam sincs mi kell hozzá csak a sötétben tapogatózok
vebshopon nincs fönt minden alkatrész akinek telepítve van a rendelős program többet lát
nálunk csak bárdi van ott nem találtam csak szűrőt, karokat nem
én unix ba vettem tartalékot .csak nem mindig van
köszi az infót!
ezer helyen van drz kuplungkar aztán sok helyen a posta több mint a kar, vadkert meg itt van mellettünk
de akkor ez nem jött össze
Szia! 22x7-10 gumi (akár jó állapotú használt is) és markolat (TRX-re fekete vagy piros-fekete) érdekelne. Ezeknek mennyi lenne az ára? Köszi
nem egyforma ltz nek ott van a rögzítő fék