Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ssszia még nem szedtem szét az enyémet de ugyan az a hibám mint neked nehezen indul meg tudnád adni a gyűrűk méretét és hogy hol keressem a hibát? előre is köszönöm
Szia,még az egész megvan. Mincs időm elbontani.
Szia van még valami alkatrész a rf 400 ból? önindító és gyújtás jeladó érdekelne
Sziasztok!

Nincs valakinek véletlen gyújtás elektronikája eladó?
Egy RF 400-ra kellene, mert csak az első két henger megy és már minden más cserélve, pucolva lett.
Köszi!
Köszönöm, már találtam húszért egy komplett szettet.
Szia nekem van egy átalakítóm kormánnyal együtt 30eze Ft 203758484
Sziasztok hozzám került a napokban egy 1996-os RF 400 de sajnos picit beteges a karburátora ugyanis a karburátornak a az uszóján lévő tüszelep valamiért “zárt” allapotban is át engedi az üzemanyagot emiatt szó szerint ömlik minden felé a benzin ennek orvoslására esetleg tudna valaki tanácsot adni vagy dunakeszi göd vác újpest környékén egy szakit ajánlani aki tudja orvosolni a gondomat.
Köszönöm a valaszokat előre is!
Széles utat mindenkinek :)
Sziasztok! Valaki épített már túrakormányt RF900-ba, esetleg tud megfizethető forrást átalakítószettre? Kösz!
Szia nekem is nyekerget a hátulja én fogtam magam és az egészet mindenestül szétszedtem elmostam és bő zsírral összeraktam azóta tökéletes.Teli van tűgörgös csapágyakkal a hátulja és sokk nedvesség éri és ezt által szárazon fut.
Szia

Érdekelne az a hátsó sárvédő, de nem látszik jól, hogy ezen rajta van a rendszámtartó része is? Amiben az indexek is vannak? Sajnos én pont amiatt a terület miatt keresek hátsó sárvédőt. A bal hátsó indexem tartó része megadta magát és szegénykém csak lóg meg rángatózik menet közben. Ja , nekem 1995-ös RF400R van, ez sárvédő jó lehet rá?
Bocsi a fogalmazásomért és az esetleges hülye kérdésekért, nem tudom pontosan minek mi a neve ,,, Majd idővel... :D Előre is köszönöm
Nekem annó a 3 as folyott be szépen... jött is a csövön .. és nem is ment a 3 as se persze.

Nekem a szelepház müanyagon lévő O gyűrű adta meg magát - alu ház ba az tömít (szelep persze elzárt.. de ugye hiába)

.
600-asra a féktárcsa nagy lesz előre ha jól sejtem ... A hátsó az egyforma.

.
Szia!

Hol nyekereg? A teleszkópnál, vagy a keréknél?
Sziasztok lenne egy olyan kérdésem hogy az rf 600 am produkált olyat hogy a hátulja elkezdet nyekeregni ha nyomkodom a hátulját kérdésem az lenne h mi produkálhat ijen jelenséget
válaszotokat elöre is köszönöm.
eladó rf 400 -as alkatrészek egyben akciós áron 25 eft-ért. a tank gyári fényezésű, és belül nem rozsdás. 06 30 674--67-öt-9 gödöllő
Sziasztok!

Két napja vettem egy RF600r-t. Gyorsan belelovagoltam 200 km-t hibamentesen, de hazafelé jövet lámpánál állva tömény benzinszagot éreztem. Lenéztem a motor alá és szép szivárványos tócsát láttam terjengni. Egyetlen színfolt a zuhogó esőben...
A blokk jobb oldalán ömlött le az üzemanyag. Ha jól láttam, a váz alatt két gumicső ér véget. Az egyik pisilt. Videón és képeken úgy látom, talán ez az úszóház szellőző csöve?.. Esetleg nem záró tűszelep miatt folyhat a benzin?

Van hasonló tapasztalatotok? Köszönöm a segítséget.
Sziasztok, hátha valakit érdekel:

eladó 1996-os Suzuki rf900ról, de rf600 is jó:
-bal első oldalidom -10ezer,
-üzemanyagszint jeladó-10ezer,
-hátsó két oldalidom -10ezer/db,
-hátsó sárvédő - 3ezer,
-hátsó csomagtartó keret - 2ezer,
-hűtő kiegy. tart. - 1ezer
-féktárcsaszett 310mm és 240mm -25ezer

Az idomok gyári lilaezüst szinűek, használtak, de jó állapotúak, és akár más színhez is alapnak felhasználhatók.
Személyesen Budapesten 22. kerben vehető át.
Sziasztok egy kis segítség kellene. Unokaocsem Rf900 an elment a fordulatszám mérő, az indexek es a műszerfal visszajelzes. Bizti ami kiment cserélve lett valahol zárlat lehet. Nincs valakinek egy elektronikai rajz esetleg? Előre is köszönöm
Cdi értékek össze vissza vannak ahoz a táblázathoz képest a jeladóm 168 ohm mutat azt se tudom hogy jó vagy nem cdi t hol javítanak és mennyiért
Ez ilyen fizikai sérülés ne legyen rajta,mérd ki nem e zárlatos.
Ment pü.
Próbáld kimérni a cdi-t.pár posztal visszább van a rajz a jelgenerátor ellenálása 100 ohm.
Jeladonak igy kell ki nézni gyanus az a vezetékek a négy sarkán ki látszik vagy az direkt ilyen mert én le fulytam tekercselő lakkal de a vasmagot nem letakartam
Lendkerekembe eltört a mágnes és meg sértette a tekercset meg lett tekerve de jeladom is sérült volt a kábel de levolt szigszalagozva nehezen indult 5-10 inditozás után orvosoltam a jeladot zsugor csövel már indult 3 hét után 5-8inditásra utána már minden inditásra bele ragtam a generátort most meg semmi gyújtás nincs szikra benzint kap öninditó megy és semmi
Pontosíts mi a hiba,