Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De már írtam,a TS dugó jó. 0,5-öt kell emelni a hengeren.Ennyi
Vannak itthon perselyezett RGV hengereim, megnézem neked, milyen méretűek, aztán legfeljebb szétnézhetsz valamelyest kisebb TSR dugattyúk után.
Eddig még nem találtam :(
Lehet, hogy egyszerűbb lenne, ha szereznél egy hengert, ami nem volt ennyiszer fúrva. Biztos lehet találni bontva.
HA egyáltalán kiadja a hüvely! Mert nem véletlenül lehet csak 56-ig fúrni "hivatalosan"
Ha beleér,levágod,esztergálod stb.
De hogy hosszabb nem fog beleérni a sonkába átfordulna normálisan?
Tök mind1 ugyan az. Ablak szerintem mindegy,mert karterba szív.
Ja még annyit hogy akkor ts vagy tsr? Ablak milyen legyen?
Akkor az tökéletes bele csak emelni kell a hengeren?
ja meg a szoknya hosszabb 3mm-el
Van.Ts 125 jó bele, 0,5mm-el magasabb a feje, annyit kell emelned a hengeren és kész.
Hello
Na valami fejlemény?
Jó lenne köszönöm
Reggel megnézem neked,mivel tudnád kiváltani
rg 14-es RG-V 16-os
TSR-ét szokták rakni RGV-be is tudtommal 56-nál jóval nagyobb méretben is, viszont az RG 125, meg az RGV felső csapszege azt hiszem, nem egyforma vastagságú.
Erre nem árt odafigyelni.
Sajnos azt nem tudom. Össze kell hasonlítani a gyárival. De lehet tudnak segíteni a webáruházasok is a méretekkel.
Igen jó ötlet de fogalmam sincs milyen kéne. Milyen ablakos stb.. Gamma vagy tsx van 57-es
Esetleg próbálj meg másik 125-ös dugattyúját beletenni. Valamelyiknek van 57 mm-es túlmérete. Lényeg az, hogy passzoljon az RG-be, A motoroswebaruhaz.hu-n nézelődj.
Én se tudom mert akitől hoztam a motort piti pénzért mostani furat 56.8 és nincs kopva a henger csak a dugó de azon semmi szám
Én úgy tudom, hogy 56 mm a max.
Hello
57mm dugattyú létezik 125rg-hez?
Köszi. Itthon ritka darab...Régi ismerősöm ahogy mondta:ehhez csak napszemüveg,és hajsampon kapható! Alkatrészeket az E-bay-ről próbálkozz!
üdv!kék fehér Nyírségből!