Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen állapotban van a rubber és a szimeringek a telóban?
Ha normális, mehet bele a 10 bár, de ha szar, akkor ha elmegy az olaj ki fogja nyírni a rubbert a 10 bár.

A manual 10-12 bárt ír.

Régóta levegőt nyomok bele, telópumpával levegőt fújok bele(78% nitrogén) és kész, az amivel a hűtős dolgozik, az se biztos, hogy 100% os nitrogén.
Üdv!
A DC chain és AFAM láncokról mi a vélemény-tapasztalat?
Sziasztok, eladó egy új X-Gear első féktárcsa RM-Z250 2004-2006 évjárathoz.. Ára: 7900 pénz + posta.

Méretek:
Külső: 250 mm
Belső : 100 mm
Lyukkör : 116 mm
Furatok száma : 4

Info: lucifer0820@freemail.hu
Hi Dew! Jó régen voltam fent... A hátsó teló felújtás (szimmeringcsere, olajcsere) óta nem sikerült még feltöltetnem nitrogénnel a tartályt, annak idején írtad mi a gyárilag előírt nyomás jól emlékszek hogy 120psi nem találom a régi hozzászólásod beszéltük ezt anno?
Segíts már kiderült hogy van egy cimbi aki hűtőket is szerel van nitrogénje...

Előre is THX
Sziasztok!

Szeretnék vásárolni 250es suzuki rmx-et mire kell figyelni vásárláskor vannak betegségei? Az Rmxen is üzemóránként kell cserélni olajat és dugót vagy dugót elég ha elgyengült?

Köszönöm a válaszokat.
Eladó 2db RMZ 450 gyári titán szívószelep, 2008-2015, áruk 32e/db.
pdmaniac@gmail.com
1991 és 92 es bontva ha érdekel valakit valami elektronika power berugó hátsókerék hátsó és első idomok már nincs. többi felől érd 06306965599
Mi szeretnél? Mi a cél? Mi a gondod vele?
pl. eldúsult alapjárati, esetleg gyújtás, de még lehet más baja is, melegen az alkatrészek tágulnak, szívhat falsot is.

Nézd meg a gyertyát, mikor leáll így s a gyertyaképből következtess.
http://www.gpracing.hu/index.p...
Szia!

Miket próbáltál végig, mint ötlet az alkatrész beszerzésére?
Sziasztok!
Keresek 09-es 250 RMZ-hez bontott váltót, vagy annak alkatrészeit. Ha van ötlet, azt megköszönöm.
Eladó újszerű dugattyúszett RMZ 450 2005-2007 közti kiadásokhoz. Nem lecserélt, bontott! A teflonréteg is mèg újszerű állapotú rajta. Ára 15eFt
Szia. Igen, én játszottam. nekem 2009 es volt. az volt a gondom,kevés volt a rebound. olyan hintalovas volt. 3,5 maxima olaj jött. be meg + 3 lamella. és aránylag jó is lett. a vége azért az lett,hogy vettem bele egy pro-action kittet. na azzal über-faxa lett. Egy haverom most adta el a motorját, neki van elfekvőben ha kell írj,és megadom a számát.
Hello !! Keresek RM 125ccm 2000 évjarat hoz kipufogó dobot nem muszáj gyari (FMF)??
Sziasztok! Suzuki rm 250 2003 alapjárat melegen nincs, ez vajon miért lehet? Illetve mi a gyári beállítása a karbinak? Levegő csavar mennyire van kitekerve? Köszönöm
Probalkozott mar valaki rmz 250 2008, hatso teleszkop olajviszkozitassal jatszani ?
Szia ,sajnos nincs , csak az a gumi ami a tetején van ,nem tudom a pontos nevét.
Szia!
Levegő szűrőházad van??
Sziasztok! Eladóak suzuki rmx 250/rm 250 alkatrészek.
Nem meggazdagodni szeretnék rajta de szükségem van a pénzre így megválok tartalék alkatrészeimtől!
-Gyári nicasilos henger ,hibátlan állapotban B-méret 30.000
-Gyári hibátlan hengerfej 5.000
-Gyári komplett főtengely ,alsó tűgörgő csere érett 20.000
-Gyári blokkfelek csapágyakkal ahogy a képeken látszik 15.000
-Gyári rezó,használatból adandó apró sérülések 7000
Gyári ülés ,szakadt állapotban 2500
-Gyári idomok :2 oldalidom jó állapotú 3000/db ,két hátsó idom siralmas állapotba 500/db,a jobb állapotúak 1000/db
-Polisport fejidom ,működőképes 2500
-SUZUKI rm 250 gyujtás 20.000

Rengeteg apróságom van ezeken kívül,gyári gyujtáskapcsoló visszajelzőkkel,indexek stb.
E-mailt rendszeresen nézem .
Telefonon bármikor elérhető vagyok.
Helyileg miskolc de posta a vevő terhére.
Az árak irányárak amennyiben ésszerű keretek között gondolkozunk ,mert jóval ár alatt adok mindent.
van gyári nicasilos hengerem hozzá 06/703759306
Szia! nekem van hibátlan!0670/3759306
nekem van hibátlan rmx 250 hengerem,hengerfejjel,nicasilos 0670/3759306
szia mikori évjárathoz? nekem van gyári nicasilos:) 1995 nemtudom jó-e neked