Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

KERESEK RMZ 450 GYÁRI kipufogót. Leömlő nélkül is érdekel. Akinek lenne, keressen: pdmaniac@gmail.com
Van egy 125os 87 es evjaratu rm em . olyan problemam van mikor lehuzom neki elkezd fulladni neha elkapja fordulaton marad konnyen kiporog de vissza engedem a gázt ujra huzok neki stiftet akkor mar fullad dadog volt. Tapasztalt mar valaki ilyet? 250 es karburatorat ratettem azzal is ugyan ez
2000 evjarat
Továbbra is.
Heló!
Ez milyen évjáratú motoré? mert nekem is van egy ilyen teleszkópom és venni akarok hozzá kifliket csak az évjáratba nem vagyok biztos.
Köszi.
Kösszi a valaszt!!
A képen felül lévő csavar a légtelenítő csavar.
A középső a befelé csillapítás állítócsavarja.
Sziasztok felso csavaral mit lehet alitani ??
Nincs valakinek eladó tűszelep rm 125 1987 es evjáratúhoz
Akkor simán lehet hogy csak annak tűnik. A 125-ös berúgásához nem kell nagy erő.
Valószínű hogy a hőérték miatt. Tegyél bele kisebb hőértékűt hűvösebb időben. Már két 2T motoromnál is jártam így.
Nem rég vásároltam
Szevasztok! 250 RMX-hez 1995-ös évj. NGK B9EGV gyertyát ír a katalógus de az enyém 5-6 óra alatt kinyírja őket. Most egy bosch akármilyen gyertya van benne amivel a tavalyi évet végig motoroztam, ezt nem ölte meg. Mi lehet a hiba? Belefutottam egymás után 2 hibásba vagy valami nem stimmel? Ti mit használtok?
Megváltozott, vagy ilyen is volt?
Sziasztok van egy rm 125 ösöm berugokar könnyen lemegy,viszont indul könnyen erő is van benne de kicsit bizonytalan vagyok benne hogy nem e dugó gyűrű cserés normális ez?
Ha lenne más akinek lenne kipufogó dob 2000 évjaratú 125ccm RM re ha nem gyari pl (fmf) irjon előre is köszönöm
Ertem köszi azèrt
Ahhoz sajnos nincs . 1991-1995(magasan vezetett)-hez van.
Sziasztok!
KERESEK RMZ teleszkóp alkatrészt, vagy sérült-hibás teleszkópot. (2008-as motorhoz, de jó a korábbi modelleké is)
Egész pontosan a belső csillapító szelep kellene ami a rúd végén van.
Ha valaki tud, kérem írjon nekem ide: pdmaniac@gmail.com
2000
Milyen évjáratra kellene?
Sziasztol valakinek Nincsen 125 Rmre kipufogo dob ??
Amit te keresel az hűtő légterelő.
ok azért köszi
Ja ertem de a lepke az ez... Akkor sorry