Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

enyém is ilyen. halkabb lesz ha behuzom a kart. kiengedve zakatol. szakszervizbe is bevittem,aztmondták h ez ilyen, no para.
Ezért lenne jó egy viszonyítás alap.Tehát aki borsod megyei és közel lakik éééés sv-je van :D azt szívesen meglátogatnám vagy esetleg találkozhatnánk egy kis eszmecserére és halgatózásra.
Egyébként gyári dob van a gépen.
Borsod megye Miskolc.Esetleg a környéken valakinek van Sv-je?Csak hang összehasonlításnak kéne egy etalon :D
Szerintem kicsit oda van a kuplungom mert ha behúzom minden zaj elmúlik.
jófogáson szoktak kinálgatni. én télen ott vettem 16ért 4db kompletten.
lelopták a tiédröl is???
Köszi, de 20-at nem akarok kiadni érte. Azért már ledeset kapok.
Motoralkatresz.eu n van utángyártott ami teljesen ugyanaz nekem is onnan van az egyik de nemlehet megmondani hogy melyik az, és a csatlakozó is passzol.
Sziasztok!

Keresek 4 db gyári indexet 2007 sv1000s-re. 2 db búra sérült lehet benne, mert van 2 db épem. A lényeg, hogy a gyári csatlakozó legyen rajta, nem akarok forrasztgatni, csak összedugni. Köszönöm
Nem feltétlenül, ezért kéne megnézni, nekem van itthon kettétört főtengelyem, az is így kezdte.
szerintem te a chopperes,harley-s hangra gondolsz. 1fajta hörbölö hang. kis fordulat nagy gáz kombonál jön elö.
Az ezüst fém az a lámpát tartja,a fekete meg a gyári szelterelot,egymás fölé kell szerelni és megy rá a műanyag oldalanként két csavarral.Vagy csinálsz kisipariban ilyen lemezt.
Nekem is volt k4 ezren, csak összetörött. 2db kis lemezt vágtam, azzal simán fel lehet rakni.
Hello, Bocsanat lehet mar ki van targyalva de nem talaltam nyomat
K4 es SV 650N re szeretnem a gyari K5 tol szeria "szelterelo" (Headlamp Housing Covert) felszerelni, de nem vagyok megyozve robbantott abrak alapjan hogy passzol e ra.
A Plate cover RH LH K3/K4 esen is ugyan az mint K5 tol? Kepek alapjan ugy tunik, de a robbantotton total mashogy nez ki.
Vagy a fem "bracket" ami tartja a lampat, az teljesen mas alkatresz? (Viszont akkor a lampa tartotrobantottnon nem talalom)
Van valaikinek ezzel tapasztalata esetleg?
A segitseget elore is koszonom.
Sziasztok. Első generációs fejidomos SV-n gyári dobbal kb milyen tempónál nyomja el a menet/szélzaj a motorhangot? Nagyon zajos a sisakom és jól jönne némi viszonyítási alap.
Merre laksz?
Hát sajna erre nem nagyon ismerek hozzá értőt.
Egyébként le lehetne szükiteni a keresést.
A kuplung behúzásával elmullik a kopogás.
A motorba óra szerint 50ezer+ km van benne.
Hááát, ki tudja? Meg kéne vizslatni valami hozzáértőnek, nem lett volna baj a vásárlás előtt fórumozni hátha itt is akadt volna aki eladta volna a gépét amit többen is ismerhetnek, a környékeden van szerelő?
Sziasztok!
Tegnapi nap vettem egy suzuki sv 650 2001-es motorkerékpárt.
A motor nagyon szépen néz ki,erő is kifogástalan,hangja is kellemes gyári dobbal.
Ez az első v2-es motorom így érdeklődnék egy zaj forrása miatt.
A motor leengedve alacsony fordulatra hirtelen gázadásra koppogva pörög fel,de ez csak 1 pillanatra halható hirtelen gázadásra.
Ha finoman adagolom a gázt akkor nem is halható.
Van okom aggódni a motorral kapcsolatban?
Válaszokat előre is köszönöm!

Üdv:Csorba István
Hali, javaslom ebay-t. En is kinabol vettem N esre anno (4eve), tok jo minoseg, semmi baja.
Szia!
Amennyiben még megvan, érdekel!
Üdv,
Csabi
Szia Sanyi! Engem érdekelne a zselés ülésed!
jó ez az ülés k9re is???
Mikori a géped? K3-4-hez jó zselés ülésemet eladnám illetve gyárira cserélném.
Sziasztok! Hosszabb távon szétszakad a seggem az sv-n , megállok nyújtózok de mikor visszaülök kb negyed óráig jó utána ismét. Esetleg kapható hozzá mondjuk túraülés ? Vagy hogyan orvosoljam ezt a problémát? Köszönöm szépen!
Ügyes a srác, tőle volt anno az üléspúpom a 620-ra nézegettem hasidomot már tőle a mostanira...