Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát ez az én nagy gondom is, ezért sem ugrottam bele idén. arra az 1 túrára amire elmennék lehet jobban megéri bérelni is, vagy kölcsönkérni Zolitól a Hondát
Mennyibe fáj mostanság egy vezérműlánc csere+szelephézag állítás?
Esetleg tudtok ajánlani vmi normális szakit?
Szia! Dobsz egy képet az üléspúpról? esetleg van színkódja? Köszi
rászorultság ez nálam...
Hát rádlicitálni biztosan nem fogok tudni, de tisztelem az elszántságod
puha vagy...
Tavaly dec 10 körül kerültem én is az utolsòt, de akkor már jó ideje állt a motor. Koratavasszal rávettem egy bővebb bőrkabátot a bőrruhára :)
Sziasztok valaki egy sv 650 2004 tankméretet adni nekem ( szélesség hosszúság ) tank táska akarok rá venni 20 literes kb előre is köszii
van egy 125ös libertym is. de az nekem nem jön be.
nem napi 15km... 24-72munkarendben dolgozom.
Napi 15-15kmre fixen egy robogót vennék, akár 50est akár 125öst. Van hova pakolni, nem fagy szarra a térded a hidegben, kevesebet eszik, kevesebb pénz áll benne, olcsóbb a kötelező...
ugyvan. bár 20p alatt be sem melexek már szállhatok le rola 25órára.
És még legalább élvezed is
nálam is volna helye az sv árának(rákattantam a hybrid autokra) de annyira rühellem a retkes bkv-t,h motorozok. a 15km táv reggel bkvval 70perc/1átszállással 530-700ft, ugyanez motorral 20perc és megvan 6dl benzin=200ftból.
En az első evben 2015 sokat tettem bele,mentem mint a mérgezett egér...
Alkkor 54.000-el vettem,most 89.999 van benne
Éppen nem fordult át 90-re ahogy hazaértem
Nekem a 2004-ben 47000 van, 7 éve 19-el vettem (az nem tudom mennyire volt valós, de tárcsa stb nem annyira volt kopott) és azóta csak ennyit mentem vele, idén gyakorlatilag semmit csak helyben járás volt. Ez van, el is adom mert a lének is lenne helye itt meg csak az áll.
nem olyan veszélyes! 2016.márc vettem 9e km volt benne. most 25e mutat az óra.
2hét mulva viszem el egy szelephézag revizióra. ennek nem merek nekifogni egyedül,m nemtom hogy kell.
Amikor dicsekedni kell vele akkor 150 ezer km van bennük, amikor eladni, akkor meg 30.
Akkor neked is röpköd bele a km
Tényleg,mennyi lehet most az átlagfutás az SV-knél?
Az ilyen 30-40ezres futásteljesítményeket nehezen hiszem el 10 éves motoroknál...
igazad van, ott a thermosztát, de a takarás besegit neki, meg a lelkem is megnyugszik.
az olajhütöt meg azért takarom,h mihamarabb üzemmeleg legyen. én télen is az elsö ho leestéig motorral járok dolgozni 15-15km oda-vissza 4naponta.
meg tél végén már ujra motorral megyek(rühellem a bkv-t)
tavaly dec14 volt az utolso motoros nap és idén febr22 kezdtem.
Olyasmi.
akkor nyáron mi lesz, barátkozol a Hondával mégis?
Olajhűtőt megértem, de a vízhűtőt felesleges, ott a termosztát benne, az majd tudja mikor engedi a hűtőbe a melegvizet, nem pillanatok alatt nyit a termosztát.
én lekartonoztam az olajhütőt. meg a vízét is. ez kb olyan m a láncolajzó! van aki hisz benne van aki nem.
az olajhütőt többen is takargatják.
Jövő szeptemberben.