Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lett vón légzsák kinyílik! Nekem idén egyszer kopp gáz 1-be azt mikor 2-be raktam kifacsart nyakkal lecsúszott az ujjam a kuplungról, bassza+ zabszem ánusz téma volt de nem karistoltam össze a rendszámtáblát. Nekem nem megy a cirkuszi mutatvány.
A hulyebbik tesóm valami 40-el 1-be visszacsapta a gázt nullaba.
Majdnem felnyitva az aszfaltot a hulyeje.Azota nem akar motorra ülni.
És ez a kisesve volt.Ami babazsur.
"nem nagyon kell" csessze+
Majd megszokja 4ezer alatt meg nagyon kell tartani vagy ha belejön már elgurul 3ezeres fordulaton is csak ne rángatózzon a gázkaron.
Aha,meg korforgoban vagy visszaforditoban lefulladni is tuti mert nem szereti a kis fordulatot.
Pláne az utóbbi van mert simán felfordul és a lábaival meg nem éri el a talajt.
Most mér mondod hideg aszfalton hideg gumival mély kövér gáz vagy rádobálni a kuplungot vissza kettőnél... jó móka szerintem.
Azért az SV nem egy kezdőbarát cucc.
Nem a teljesítmény miatt mondom.
Azért azt sem kell eldobni, igaz ugye kettő féle motoros van mint ahogy targoncás is, aki borított meg aki borítani fog. Na én már túl vagyok mindegyiken nem is egyszer.
GS500.
Köszi a választ! Asszonynak nézek valamit, de még sohasem vezetett nagymocit és eldobni valami olcsót keresek...
"A gyári specifikáció szerint 25 °C-os levegőhőmérsékleten indításkor az alapjáratot 1800-2400-as értékre emeli fel és amint a hűtőfolyadék hőmérséklete eléri az 40-50 °C-ot visszaáll a normál üzemi alapjárati fordulatszámra (1300)."

No, ezt találtam egy ezzel foglalkozó írásban.
ok.
Szia!
Egyelőre még nem teljes a kép, de az alap már megvan.
Küldöm, ha elkészült.
Nekem nem rémlik, de szerintem ha érdekel akkor olvass vissza a régi 650-ekkel kapcsolatban és válassz egy K3 utánit.
Sziasztok! Ezt a motort ismeri esetleg valamelyikőtök? : https://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_sv_650_s-11862430 Az infót előre is köszi!
Képet küldj légyszives. Nem tudlak elérni telón.
Szia,van hozzá egy pár hibátlan dobom ha érdekel csörögj 06705850436.
vkinek igértem központi emelőt 650es svhez,most van készen 2 gurulós
kerekekkel 20,anélkül 15
batszimotor
batszimotoor. hu nézz körül
jófogás!!!!!
Sziasztok! Sv1000-re keresek sport dobokat. Akinek van vagy tud eladót írjon. Köszi
Szóljá baszki, jövök én. Mostanában nem teollkodok, nincs időm.