Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zoli,szerintem is a kinyomót használta,a nittelő nem csinál ilyet...
Én meg adok a szerelonek pénzt.Es ő jól csinálja meg.
https://buse.hu/hu/szerszam/ke... ez használhatóbbnak tűnik nekem is.
kina a jövő japanja.
A lincos a kínai alja......
Szerintem is, rosszul használta.
nekem is gyanus..
a lincos márka strapabiró
Milyen szerszámmal próbáltad? Tegyél fel róla képet légysz, típús, márka, doboz. Köszi.
Mondjuk lehet a csap kitolót próbálta.
Csájna acèl.
Csak írta a srác hogy a nittelő szerszám elgörbült.Ha kézzel el lehet akkor milyen?
TSanyáè profi cejg! Lehet ez az olcsó kèszlet amit nemrèg linkeltek itt.
5,5-6 mm átmèrőben ha szètterül a szem vège az már jó. Jelöld meg a szemet körömlakkak azt közbe könnyen rálesel az első párszázason (by Ekecs) ennek a láncnak nem kène mèg cupákosan zsírban állni? Mèrt törtölted le kár volt.
Nem a golyó gond van hanem hogy szar minőségű a nittelő.
Tegyèl elè csapágygolyót.
A kapott szerszám nittelő tüskéje elgörbült előbb mint ahogy a nittelő szem ellapult volna .
Jelenleg így néz ki , tovább nem lapul el :(
Kaptál kölcsön szerszámot de akkor mit, hogy nem tudtál vele nittelni. Èn RK 525 öst raktam fel tavasszal gyári csomagban nittelős szemet adtak mellè. Ilyen mèretű láncnál nem rizikóznèk patentszemmel.
Sziasztok !
Lánccserénél tartok a régi 650-es sv-men . Jt lánc , és lánckerekeket tudtam vásárolni , ezek kerültek fel . Csak..... van egy kis problémám :) . Sajnos a nittelő szemet nem tudom ellapítani :( . Kaptam kölcsön szerszámot , és egyéb más , de kíméletes , kalapács mentes módszerrel is próbáltam ellapítani a nittelő szemet , de nem sikerül .
Létezik viszont 525-ös lánchoz is klasszikus "patent szem" . Szabad e ilyet beépíteni , illetve használ e valaki ilyen szemet ? Köszi !
Rendben köszi, kiindulási alapnak jó!
nem én gyártattam le. Baróczi Lóránt az SV csoportban a facebook-on. aluból csináltatta. de ne feledd ez szögletes vázúra van elvileg.
Köszi! Milyen anyagból gyártottad le?
ez szögletes vázúra van de lehet tudod használni.
Csinált már valaki bukógombát? Tudna esetleg méretet adni? Valami ilyesmit gondoltam legyártani: https://www.ebay.com/itm/SUZUK...
köszi, már megrendeltem a cuccokat, kiderül milyen lesz...