Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

faszbúk sv topikbol ültetem át a kérdést!!
3hete kapott uj ebc betéteket. kb 36000km van a gépben (óra szerint)! olasz import gép!
"Sziasztok K3 650S-en van valami nyűg, ha első féktárcsát akarok cserélni? Pár hete kapott új EBC betétet, néhány napja meg mintha hullámos lenne. Szakaszosan fékez. Köszi"
üt a tárcsa vagy beragadt a nyereg???
Küldtem SMS-t.
küdtem SMS-t
Szia! Szerintem én vettem meg ezt az sv-t, Elküldenéd nekem is annak az emberkének a számát, akinek van hozzá idomja? Köszi
Szia! Érdeklődnék, hogy megvetted az oldal idomot? Mert ha nem, akkor engem érdekelne. Köszi
Igen, tervben van a gyári méretű gumikra való csere, köszönöm válaszod!
2006-os 650S minden bontott alkatrésze eladó!
Ha kellene valami itt érdeklődj: hazafia@citromail.hu
Grat a géphez!
Csalhat többet is,attól függ változtattak-e az áttételezésen.
Saját tapasztalatból mondom,inkább 180-as gumit használj,sokkal jobban irányítható.
Motul 10W-40 tökéletes bele.
Sziasztok, SV1000 tulaj lettem, gondoltam megosztom veletek :)
Rögtön 2 kérdést is feltennék:
15% körül csal a km órája, ez normális? 190/50 a hátsó gumi mérete, mely a gyáritól alig (1%)-ban tér el.
Tipikus kérdés: milyen motorolaj vált be Nektek? Normál, utcai használat mellett, ohne pályázás, race, stb...
2006-osét tudok adni ha aktuális még.
elküldtem a frremail címedre.
Szia add már.meg a számát a srácnak kérlek.
szia. most hírdetnek egyet a hasnáltautón, egy kéket ( https://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/sv_1000_s/suzuki_sv_1000_s-13157467 ). ismerem a második tulaját. mikor eladta a motort a őnek nem kellett az oldalidom, azóta is meg van a srácnk. ha esetleg azt a motort vennéd meg akkor megadom a srác elérhetőségét és megveheted tőle az oldalidomokat ha megtudtok egyezni ( színre fújva vannak, tartókkal együt ).
Sziasztok. 1000svt szeretnék full idomosat 2005 től. Aki megválna tőlem kérem írjon.
Valakinek nincs eladó progresszív rugója és sportdobja olcsó pízért?
A festegetett 25kw os példányra gondolsz? Szerintem felejtős. Ha egyaltalán nem értesz a motorhoz,akkor el se menj megnézni. Már csak a kopó cuccokra el lehet verni több százezret.
Vigyél valakit magaddal aki ért hozzá.
Nem jó hír !
De a cél szentesíti az eszközt !
Anita vasa megvan még ? Legfeljebb elkéred Tőle !
Sziasztok!
Motor vásárlás előtt állok és ki szemeltem egy 650s-t csak kicsit félek mivel a kiszemelt motorban kb 70000km van.
Jogos a félelem vagy az még bele fér?
Meg kövezést meg előzve nem nagyon vágom mit kell nézni egy motoron a vásárlásnál.
válaszokat előre is köszönöm
Szia. A srácnak van : Hédai Péter 06202614025
Ha egyszer ez volt a cel....
Idovel hianyozni fog.
Van több darabom is. 70/6321-829
Jofogáson vettem pár éve, egy srác hirdet van neki több is, több motorhoz is, nézd meg lehet fent van még.
Sziasztok!
Központi teleszkópja nincs valakinek eladó?
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni.
2000 évjáratú SV 650 N -re keresek doboztartó konzolt és dobozt.
Ha tud valaki eladót, kérem írjon üzenetet a zpufi@freestart.hu címre.
Köszönöm.
zppufi
Majd közbe közbe elcsórod a lányod csopiját...