Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Használom, és eddig tetszik
Nekem ez azért érthetetlen mert mindig mindent nyomatékra húzok.
Én Angliában csináltattam májusban, azóta mentem 7e km-t még jó. 100HUF körül volt szállítással
a kis nyolcas.. de nincs jelentősége . majd kap önzáró kontra anyát ha kihal a menet. Gumis cseréltetett,és már nem tudták megadott nyomatékra lehúzni...
Melyik menet? Maga a tengely vagy a kis 8-as? Én meö emléksuem semmi gondra egyiknél sem, mondjuk rég vettem ki vagy 3-4 éve.
tényleg nincs hangja a kuplungnak. Viszont menet se százas az első kerék tengely rögizőnél... Ejj ez a sok gumicsere
Valami rosszul lett összerakva vagy minden jó és csak te érzed rossznak, így látatlanban nem tudok mit mondani.
Szia Sanyi!
Küldtem Neked egy privát üzenetet! Esetleg tudnál benne segíteni?
Köszönöm!
Látod ha az enyémet vette volna meg annak semmilyen hangja nem volt.
Tibi Tibi... mondtam hogy ne ezersv-t vegyél használd, nem biztos hogy hosszútávon is szeretni fogod
szia. a facebook-on a martin dob gyártójára keressél rá. ha jól tudom Ő nem régen csináltatta USA-ban. biztosan segít. az SV csoportbanmegtalálod. https://www.facebook.com/Remym...
Keress rá itt, többen feltettek különböző megoldásokat.
Sziasztok! Mostanában vettem egy sv1000s gépet. A kuplungjának sajna van hangja. Esetleg van valakinek infója arról, hogy mennyibe "fáj" ennek a cseréje?
igen,meglepett minket is. jöv7en még egy nyeregrevizió jön,ha az sem segit akkor tárcsacsere.
Ha te mondod akkor jó, elhiszem :D A vez.lánc feszítő hibatipped is bejött, igaz évente kicsit meg kell mozgatni hogy kussban legyen, épp tegnap csináltam meg megint.
Mindenesetre érdekes hogy most jelentkezett a hibád nemsokkal a betétcsere után.
nem gondolnám...
ebc márkára nagyon nem jellemző az ilyesmi.
Nem.
Nem lehet hogy az új fékbetéttel van a gond?
Nem is fejtem ezt itt ki mert megköveznek.
ez nem értem...
Van parasztba megoldás, de ilyet nem írnék a fórumra.
gumizás nemtom mikor volt.
elsö kerék ki lett véve mert a km jeladó eltört,cseréltük.
de nagyon ovatosan bántunk vele, kizárnám a tárcsa rongálodást.
megoldás van? vagy tárcsacsere?
Szokásos, gumizás vagy más miatt megnyomódott a tárcsa.