Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pontosan mire is gondolsz?
Sziasztok!

SV650 K3-hoz keresek lánc beállító lapkát. Egyet vagy kettőt. :) ( Part No.: 61445-17G00-000 )
Tudok esetleg bontót ahol érdemes ezt megkérdezni?

Köszi!
köszi, megkérdezem!
Az utolsó négyes az hármas!!!!
Kozma Tamás:06305154444
Én sem viszont a fórumon sokszor előfordul és azt hiszem a yamaha world-ben melózik.
lehet de én nem ismerem sajnos
Kozmax ha jól tudom yamakka szervizes.
egy telefont végülis megér, de nem ismerek senkit a témában
telefon?
nem kérdeztem szervizben, mert egyszerűen nincs rá időm hogy egyeztessek időpontot, odamenjek, ott hagyjam a motort aztán valahogy hazajussak és utána ugyanez visszafelé. Szerintem 1 óra alatt szétkapom én is ha megvan hozzá a segédeszköz.
szerintem is pikk pakk kivágják lézerrel, megrajzolni meg megtudom solidworksben, csak tényleg a méreteket kellene megtudni. úgy nem akarom szétkapni a gépet hogy még akkor rohangálok szerszám után.
A legtöbb helyen nem terveznek, csak gyártanak - a vitt (dxf-formátumú) rajzból. Szerintem csak a gyártás úgy 5000,- forint körül lenne.
Ha kell egy nagyobb furo mar nem eri meg a sajat gyartas.
Ok, mennyiért terveznek meg és vágnak ki egy ilyet ha egyedi gyártás? Nekem vagy 12 éve akartak hasonló holmit egy 10-ért megcsinálni, most nem tudom mennyiért tennék meg.
Egyetlen darab lézervágott lemez - horganyzás nélkül ki is jön annyiból.
No, akkor már tudod mennyit kérhetsz el érte, max 6 rugót, de inkább annak is a felét.
Mennyi egy ilyen holmi? Nem túl bonyolult, de csináltatni lehet, hogy drágább mint megvenni, amúgy szervizben kérdezted m,ennyiért cserélnék a görgőket? Lehet, hogy az is jobban kijön mint ezzel szórakozni otthon.
A cbr-re csináltam egy lefogot.
Méretek kellenek csak.
Asse tom hogy nez ki.
zoli, nincs kedvetek hebrákolni nekem egy variátor lefogó bizgerákot a tmax-hoz? jól meg is fizetném, megérne nekem mondjuk egy ezrest ha jól sikerül
Jah,a motor kb er 500 e.ret.Egy felújítás meg naggyabol 200ezer.csak a tomites készlet 60 e környéke.
Ha még csak cseréli A gyuruket az nem felújítás csak hebrak.
Egy blokkon lehet mérni kompressziót,veszteséget az már mutatja jó e vagy nem.
De ha megcsinálja akkor biztosra tudja,hogy a motorja még sok sok kilóméteren át szolgálja.Viszont ha vesz egy másikat az is lutri tud lenn.Jó lesz?Annak nincsenek rejtett hibái?i