Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem muszáj kompletten nekem a fordulatmérónél tőrt meg ami alkatrész van hozzá ami épp jöhet,de ha tudsz kompletten is az is :)
kompletten???
Sziasztok. Suzuki Andrea Iannone 29 The Maniac új ruházat eladó Féláron.
Eredetiek, bontatlan csomagolásban.
Póló: L; XL; ár: 6500Ft
Sapka: 6000Ft
Tel.:30/9068005
Nyíregyházán személyes átvétel megoldható, máshova posta ok.
Sziasztok!Elado műszerfalat keresek sv650 N 2001 es motoromhoz !
ugyvan...nem is lényeg, meg amugy is s.o.s kellett betét és csak ez volt bárdiban.
Sosem értettem ezt a félelmet a tárcsa/betét/kopás mizériában.
Az emberek nagy többsége kevesebbet megy mint 10e Km.KB 10-12 éves lesz minimum a gépes mire egyáltalán érezhető lesz a kopás.
Akkor meg csere,a gumi jó ha bir 20e-ret és akkor már 100e-res kiadás.Azért senki nem rinyál.
meg az első is hh:
a gyári is hh jelzésű.
hátso:
Egyszer valaki jól ehitette a néppel hogy a szinter betét eszi a tárcsát. Ez egy baromság. A jó szinter betét kopik, viszonylag gyorsan kopik mert a felkeményedett réteget ledobálja magáról, míg az organikus betét nem dobja le és egy kemény üvegesedett réteg koptatja a tárcsát ami cserébe nem is fog. Ferrodo platinum meg ilyen szar betétek zabálják a tárcsákat.
Ott az enyém HH-s szinter betét, 32000km és a tárcsán egy minimális érezhető kopás. De akkorát fog hogy sokaknak már túl agresszív a fék.
Lehet keverem a két betétet akkor? Előfordulat....
Csak ismerősk elmondására tudok alapozni. Szerencsére saját tapasztalat nincs vele.
A piros szinter (SA) miért zabálja a tárcsát ? Van bizonyítékod ? Az sv-mben az volt és fura mód nem fogyott a tárcsa
valami karbon kerámia volt ráirva.
A piros a tárcsa kajáló szinter, Ez kék -mint írta- ez a normál organikus betét megfelelője.
Elobb bassz.
Eladó bb lesz hullamos egy gumistol mint elfogy,amugy mindig szinter betetet hasznaltam,merhetetlen volt a kopas,mind az sv n mind a narancson,szoval nem ertem a kopas parat,amugy a kek brrmbo ugy tudom sima organikus,ami jo szar de nem kopik.
Ez bizonyított hogy jobban fogy a tárcsa ? Mire alapozod ?
Persze hogy jó, csak előbb elfogy a tárcsa mint kellene. Valószínűleg a fékhatás is sokkal nagyobb mint a gyári betéttel, de milyen áron? Ha nekem is cserélni kell majd anno akkor csak gyári betét megy bele.. olcsóbb betétet cserélni mint tárcsát.
én is ugy gondoltam.
de rakérdeztem suzukinál, azt mondták jo bele...
Szerintem jól gondolod. Jó az a betét is csak megeszi a tárcsát...
ma s.o.s cserélni kellett egy k8 kis svben a hátso fékbetétet.
brembo 07hn3607 karbonkerámia (kék) volt csak raktáron a bárdiban. az lett beszerelve. jol gondolom h nem ez az elsődleges gyári ajánlás?
https://motoralkatresz.eu/termekek/Brembo/07HO3607_fekbetet/
Jahhh. Van, ha kell.
írtam üzenetet
cikkszám alapján erre:
https://www.kfm-motorraeder.de...