Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A facebookos sv csoportban egyszer minenki el lett hordva minden hülyének, az ok az volt hogy a motorba autó olajat kell tenni mert a motorkerékpár olajban a kuplung adalék elkoptatja a motort.
Jó nektek hogy van a szomszédban osany :D De Kaposváron még nem nyílt meg, így mindenképp rendelnem kéne. Közben találtam Motul 5100-at 2000Ft/l áron, már meg is rendeltem. 500Ft a posta...
Van akinek évek óta azt teszek bele, hozza vagy én veszem az osonyból oszt köszöni megy.
Semmi baja nem lesz az sv nek a totaltol.
Pontosan ezért nem szerettem volna autó olajat beletenni, tudom hogy a motorban a kupolung és a váltó miatt más kell. De ha nem lesz más akkor maradok a Motul 5100-nál az eddig bevált, csak szerettem volna kicsit olcsóbb olajat venni...
Totalt nem ismerem.
Az auchanban meg van hogy 1200,-1500 a motorhoz valo total 10w40.
De akcio nelkul is 1790 ezert nem erdemes harcolni.
Én attól nem tartanék inkább a váltó csapágyait és más alkatrészeit félteném hosszú távon.
Az autóba való olajtól folyamatosan csúszni fog a kuplungod. Ne tedd!
Sziasztok!
Eneos olajból milyet lehet tenni az SV-be? Sajnos az ENEOS CITY-MAX 4T 10W-40 megszűnt helyette a ENEOS Max Performance 10W40 van de 1500 helyett valami 3000-3500Ft literje. Vajon ha sima autóba valót teszek azzal a váltó és a kuplung hogyan működne? ENEOS PREMIUM 10W-40 1L
Valaki tudna segíteni azzal, hogy megadja privátban tsanyi elérhetőségét?
Elég fontos volna és igazán hálás lennék érte.
Valaki meg tudná nekem adni privátban tsanyi bármilyen közvetlen elérhetőségét?
Elég fontos volna és őszintén hálás lennék érte.
https://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_sv_1000_s-14003605

Eladó lett az 1000-es....
Szaros a gyertya menet resze (olajos) mi okozza ezt? Erdekes mert 4 gyertyabol 2denso volt benne az nem a hengerek oldalan levo 2 gyertya ngk volt az ilyen
Aszondod.
Ossze-vissza bolyongasz,hat nem jo neked itthon?
Elso kep,itt volt rajta elol a pr2 amivel korcsolyaztam?
Köszi a tanácsokat megfogadom.
Barmi lehet visegrad,maltatal,misurina,fogaras,hallstadtt vagy a via della torre is.
Jó környék, csak ha nem az amit írok, kicsit gáz lenne.
Siman lehetne irni.Nincs gond ezzel.Jo kornyek.
Nem mertem írni, nehogy beégjek, mi is voltunk ott azért volt ismerős.
Senj,tengerpart,belvaros,moló.
Második kép hol készült?
Elsonek csereld le a betetet,mosd el a feket,ha tudod cserelj fekcsovet.Ha nem tetszik utana agyalj mason.
Minden letezo cuccot felaggattam.Motorcsere a megoldas ha nem vagy elegedett.
Talan latszik.
Igazándiból nem szeretnék belőle gsxr-t építeni. Még a gyári tokico betétek vannak benne. Csupán annyit szeretnék elérni,hogy ne kelljen akkora erő a kar húzásához,ezért is gondolkodtam a munkahenger cserén.