Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet, csörögj rá egy suzuki szalonra, az a legegyszerűbb.
Elől fékbetét kell cserélnem. A gyári Nissin betét van még benne. Lehet ilyet még kapni valahol? Vagy van valami megfelelője a gyári betétnek? Köszi.
Na basszus. Majd megbűvölöm valahogy... szerelő sokára adott időpontot. De hát meg sem lepődöm.
Amúgy eddig dícsérték a xadot. Én a 25km alatt annyit vettem észre hogy "kiegyensúlyozottab" a motor jarása. A váltó így pont jó.
Akkor ez lehet a baj, azt hittem csak nem indult be.
Videó link nem jó, legalábbis nálam nem működik.
Valóban papír, de a gyáritól messze van amúgy jó az én is használom. Akkor viszont a fene tudja, gyertya cserénél esetleg valami bejutott, de itt minden csak találgatás. A xadóra kíváncsi leszek mit mondasz ha majd használod a motort.
https://www.sportmotor.hu/vide...
Videót így tudtam csak.
Olajat XAdo-t tettem bele. De a szint jó, nem habos.
Hiflo, papír, a gyárijával megegyező
Papír vagy sportszűrőt használsz?
Hűtővíz jű, légszűrő tiszta, a füst most mintha kisebb lenne... kb 60 foknál kezdte el.
Légszűrőt cseréltük, de délután lövök néhány képet meg videót,
Amit leírtál attól elvileg nem lehet hirtelen megnőtt olajfogyasztás, esetleg nincs sportszűrő a gépben? Nézd meg a légszűrőházat, hogy ott nincs-e olaj?
A szagáról is meg lehet különböztetni hogy vizet vagy olajat "éget"-e. Folyamatosan csinálja? Egy videót esetleg csinálhatnál, de a leírtak alapján olajat vesz fel valószínűleg. Próbáltad esetleg teljesen üzemmelegre járatni?
Nem. Az rendben van. Tuti hogy olaj. A hatsó hengerből.
Fehér füst estleg víztől lehet. Ha olajat eszi akkor inkább kékes nem? Víz nem fogy?
Ha megoldható dobj már egy elérhetőséget privátban!
Köszi
Ez nem mosószer. Motorolajat éget.
Pénteken derül ki, hogy szombaton dolgozok-e, ha nem akkor megoldható.
Nem tudtok vmi szerelőt,aki szombaton tudna lőni egy szinkront helyben? Sanyi esetleg?
Ha lemostad akkor a mosószer egy rövid ideig csinálhatja ezt.
Üdv márkatársak,
Egy kis segítség kellene, történt olyan, hogy egy 650-es SV, '05-ös. tél utáni indítás, majd olajcsere, gyertyacsere (Denso-ról NGK-ra) kuplung felujítás estébé. Motor eltesz most hétvégén elő, aztán 40-50 fok körül égett szag meg fehéres (nem kékes) füst a kipuból, meg a hátsó henger kipufogó illlesztéséből is jön egy kis füst. Tavaly októberben kompresszió mérés jó volt, kapott szinkront is. Ötletek? Szelepszár szimmering kopása? Okozhat ilyen jelenséget?
Ez ilyen jött ment ember lett. Lehülyézett mindenkit, kijavítgattuk aztán kilépett mondván hogy ő ennyi hülyével nem akar egy csoportban lenni.
Facebookon ha egy csoportban 100embernél több van, onnan érdemes menekülni
Pirelli Angel 160/60 vadiúj SV650 méret eladó.
A gumi 4 éves hibátlan német "túltárolt".
Ár:25eft,ha viszed mindkettőt 47eft.
Tel:70-3179083.
Ez a feszbuuk csoport hulyekbol all.
a megmondo alfa egyedek hordanak le vagy mindenki?