Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nehezen és nem érdemes mert nem azzal szokott gond lenni hanem a ricni és annak fix része azokott kikopni így csere oszt jónapot no meg a réginél az első hengernél találkoztam párszor azzal, hogy lekokszosodik az meg a rossz olajtól vagy annak ritka caeréjétől szokott lenni.
Csak fel lett húzva újra és ráengedve. Be volt ragadva... Amúgy lehet azon akár mit is cserélni, pl rugót?
Továbbra is, ha eladná valaki a tommot ülését keressen.
Vegyél másik feszítőt, újat, ne "okosítsd" mert az nem felhasználóbarát, nagyobb kárt okoz mint amennyi haszna lenne.
Szia!
Nekem 2000-es évjáratú 650N van. Óra szerint 37.000km van benne, hogy mennyi a valós az passz, 20.000 km-el vettem. Ami eddig kijött: fesszabályzó csere, tank felújítás (valamelyik előző gazdi hagyta rozsdásodni), ebből adódóan benzincsap és karbi felújítás. Első teló szimmering csere, múlt héten lánc és lánckerék csere. Most pedig a fékek felújítása. De igazából csak a fesszab ami típus hiba volt nálam, a többi ugye kopó fogyó cuccos. Remélem tudtam segíteni. Ja és még egy az első henger vezérműlánc feszítőn kellett okosítani.
Sziasztok csak nagy általánosságban kérdeznélek tiiteket boldog SV tulajokat. a 2000 vagy 2001 től gyártott 650-es blokkal ellátott motorokban milyen futásteljesítmény a reális mostanság? komolyabb típushibák kijöttek a motorokon mind ez idáig ? nemsokára motort szeretnék vásárolni és a 3-4 kiszemelt motor tipus között ott az SV650 is de valószínűleg csak a burkolt 2001-es motorok jöhetnek majd szóba az áruk miatt....
Ebayen 25e Ft+ vám. 35e-ből kijön, vagy németből vámkezelten 40e garanciálisan, én használom mindkettőt, egyikre sincs panaszom...
van, kb. 100 eur, nagyjából 1 hét, 10 nap mire hozzád ér... :-)

üdv
Sziasztok!
SV 650 N, 2008-hoz keresek vízhűtőt! Volna valakinek eladó?
Engem érdekel!Mennyibe kerül?Képet tudnál küldeni?
Ha valakinek esetleg lenne egy első tommot ülése eladó az jelezze.
Sziasztok a képen látható jobbos panelt keresem gyári kék színben! Sérülésmentes érdekel csak.
Ahogy Zoli írja a Total-nak a 4T-s olaja szokott ott lenni bár már láttam Castrolt is a lényeg, hogy 4T legyen.
Total 10w40 talan 1750 volt.
https://www.olajcentrum.hu/ én innét veszek olajat. Ósanba vegyél kaját vagy akciós autósillatosítót... vagy bármi bizbasz bazbiringyót...
Olajwebshop.hu Motul 5100 10w40 és hf138 kő bele. Hétfőn reggel 8 tól tudsz jönni.
hello,
pontosan milyen olajat is kell vennem az Auchanban az olajcseréhez?
Olajszűröt hol kapni?
Suzuki sv650n 2007-eshez.
Hátha valakit érdekel
https://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/sv_650_n/suzuki_sv_650_n-14292753
Na végül Ferodo utcai szinter lett. Még nem került be, mert van pár km még a régi betéten. A lánc, lánckerék is lecserélődött közben... Majd csak a láncolajzót kell rendesen visszaépítenem.
Van egy K&N sportszűrő ha érdekel valakit.
Sziasztok! Oldalidomhoz keresek felfogató konzolokat. Az idom gyárival megegyező kialakítású, de utángyártott. Tudna ebben a témávan valaki segíteni? Köszi!
Este még keresgettem, ezt pont megtaláltam, ha máshol nem lesz majd lehet hogy innen rendelem.
FullGas itt van nem messze, lehet megkérdezem őket.
Nezz ra hogy utcai sinter legyen, az organikus kutyagumit se er.
https://www.motorosboltroadrid...