Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De......épp nemrég hívott segíteni mert aladin elszabadult a tank alól gyorsan és erősen és leállt.........hát nembakartam belefojni főleg azután, hogy előtte 1 héttel valamit bekötöttek a haverjával ami könnyen lehet, hogy belejátszott. 😏
Most mé kell lelombozni az örömét?
szerintem meg nem
:-)
Sziasztok! SV 650 k4 re keresek üzemanyag tankot(lehetőség szerint legjobb lenne a kék színű).Ha tud valaki megköszönöm segítségét.
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni tapasztaltabbaktól! Sv1000 re szeretnék túra dobozokat. Mit vegyek ami megfelelő méretű erre a célra, és nyilván megfelelően praktikus is! Mivel nem ismerem a márkákat és az árakat, megköszönném a segítséget! Hátsó doboztartó van a motoron, az givi.
JB weld epoxy-val ragasztottam ilyet, nem jott meg vissza. Persze tisztitas, erdesites, effele kotelezo elotte
Sziasztok.
Az én ezresemet is utolérte az sv-k típushibája,a mágnesek ragasztása elengedett a lendkeréken. Tud valaki erre megoldást, vagy csak egy új vásárlása segít?
😁
Jol tette.
Vett.
Egy kollégám venne jó állapotú 1000-est.
Segítséget kérnék!
(Megpróbálom itt is)
Van olyan márkatárs, aki Szeged környékén lakik és SV650 A/X motorja van és segítene nekem???
Arról lenne szó, hogy a Petya Motor -hoz el kéne gurulni egy méretezés szempontjából! Mivel még nem készített az újabb típushoz bukócsövet, így nincsenek meg az adatai, hogy legyárthassa.
https://auto.jofogas.hu/bekes/Suzuki_SV_650_hasidom_132900026.htm

Gyárt sok típusra sárvédőt stb... Ülés púpot vettem már tőle én is, jó minőségű a munkája.
Sziasztok, has (eke) -idomot keresek csovazasra, (Batszi Motor nem jatszik), tudtok valami jot javasolni?
Sanyi ! Nekem is megküldöd az új számot? Köszi!
Sziasztok!
Keresek sv1000(k4)-hez sérült rossz állapotú üléseket(elsőt-hátsót1-1).
Egyedit akarok készíttetni és a jelenlegi jókat sajnálom szétvágni.

Ha van valakinek szóljon!
A kis-SV-met TK-ra törték pár éve, 1 év volt mire a rendőrségi és a biztosítós ügy végigment, DAS nélkül semmit se kaptam volna. De addigra pont beütött a kovid, lassult a biznisz, ezért a motorpénzzel tömtünk be 1-2 hónapot. Nyár óta egy Z1000 van, 2004-es. Speed Triple-t akartam Zoli után szabadon, de nem volt meg rá a keret, vagy csak papír nélküli, fiktív szerződéses, olaszrendszámos, "foglalkozós"... a Kawa meg ugyanannyiért magyar forgalmival, becsületes szerető tulajtól, jó karban - szóval ennyi. 636-ost akartam mindig, de ezzel jobban jártam, az én térdemmel már nem kell hogy összecsomagolva kuporogjak :-)
Szia, új számom van, pü.-ben elküldöm, amőgy nekem pl. most motorom sincs, márciusban eladtam és azóta nem vettem. 😄
Sziasztok, szia Zoli, szia tsanyi :) Próbáltalak hívni (Sanyi), még a régi számod van? Nem voltál kapcsolható... hosszú hétvégén nem lesz vmi gurulás, 577 vagy hasonlók? A motorozz.hu-t is néztem többször, de ott nincs semmi, lehalt az egész...
http://triumphszerviz.hu/

Szia! Vidd hozzá igaz nem nagy falusi, de korrekt a munkája csak ajánlani tudom. 👍️
Szia,
Egy komoly átnézés, szelep hézag ellenőrzés és ha jól hallom csere is. Nagyjából ennyi👍
Mi a gond?
Sziasztok,
Szükségem lenne egy budapesti nagyon hozzáértő szuszka v2 szerelőre. Tudnátok ajánlani? Köszönök bármilyen kontaktot.🫡
Mondjuk elotte a kuplung durva allitojat is megneznem alul a mozgato mechanizmusnal.
Nekem anno segitett.