Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha szabálysértési előadó küldte ki a csekket akkor még kérhetsz enyhítést. Hivatkozván különböző dolgokra, hogy nem okoztál kárt a saját motorodon kívül senkinek és semmiben, nem voltál feljelente az elmúlt két évben, vagy rossz az anyagi helyzeted, ilyesmi. Általában meg szokták felezni a bírságot vagy el is engedik és figyelmeztetés lesz bár ez utóbbi nem gyakori. És nem baszom meg bebebebeee.....
De mit biztosozok ennyit?
eddig annyit tudok,hogy 1,25 milliót mond a biztosító,ebből 250 ezer a roncs
Az kemény. Láttam a képeket is valamielyik topikban . Hát szivatni fognak az biztos lessz pár szabálysértési indok az biztos
10 ropi azért mert elestél?
ajaj akkor én menyit kapok?
én cirka, jogsi nélkül, rendszám nélkül, megengedett sebességet átlépve, közuton nem használható motorral okoztam balesetet.
aszem ki kell raknom a házra hogy eladó
Sok szerencsét, remélem a lehető legjobban jössz ki belölle
Az a fateré Még nem rendeződött le az ügy,úgyhogy addig nem nyúlok hozzá
Amúgy nem próbáltad meg eladni a roncsot?
Majd mész a Gsx-R el az nagyon gyönyörü a képeid közt
Ja ezt pont olvastam ma az sv clubbon
Hát ja az enyén nem volt olyan komolyan sérülve. De ma kaptam egy csekkett 3 hónapos balesetem miatt, amiben csak beszálltam az erdőbe semmilyen szabályt és kárt nem okozva senkinek, ropp 10.000 Ft. Hát Basszák meg a rendőrök Full lehúzás
Hello!

Az enyém még ugyanúgy áll a garázsban
Szeva! Meg hál istennek ráment egy kissebb vagyon de újra minden OK. Veled mi a helyzet?
Hello Andrev!

Meggyógyult már a motorod?
20.000 Huf És az svclub.hu-n meg is veheted
És milyen árban kapaható egy ilyen kütyü?
Persze hogy lehet, hasidomnak vagy külföldiül "bugspoiler"-nek hívják.
Naszóval. Az lenne a kérdésem, hogy SV650-re is lehet olyan alsó konzolt(???) rakni? Nem tudom, mi a neve, nézzétek meg a képet, hogy mire gondoltam. Sokkal jobban néz ki azzal a kütyüvel...
Az egyik kollégámnak van SV 1000 S mocija, gyönyörű piros RAPTOR triovál dobokkal. Iszonyat jó a hangja. Megyeget rendesen épp ma hozott vele haza asszonyállattól, mert útba estem neki. Kényelmes utasként is. Csomagoknak hely az nincs, max. egy miniláncspray az ülés alatt meg az eü. doboz. Ő panaszkodik rá, hogy hiába állította a futóművet sportosra, nem az igazi, nagyon libeg kanyarban. Ha városban mászkálásra meg túrázásra kell akkor ajánlom, de gyorsulni meg kanyarban odaverni senkinek /sportgépek/ nem fogsz nagyon vele. Megvan a maga varázsa, én őrülnék neki, ha ilyen mocim lenne. Attól függ az egész mire akarod használni. kb. 250 km/h-t tud, bőven elég szerintem. Remélem segíthettem.
Hát én speedgépet akartam venni, aztán ez lett belölle de nem bánom sőt
Örülök neki. Már csak az átadást várom
reméltem valakinek van észrevétele de idáig semmi erröl a típusról. Mivel vost veszem még nem ismerem de szerintem gyengébb mint egy 600 speed nem? Nem sokkal de bizti gyengébb, de viszont nem kell pörgetni annyit meg csapdosni a váltót le fel. Na meg nyomaték az van böven mindenhol
Tudom hogy nem egy SV,de ez is V2!!!!
Most probálom/összerakni is/!!!!! Van stilusaz tuti!!!!
Senkinek nincs itt ijen?
Esetleg tapasztalat vélemény?
Ez hiányzik innen nem?
Mi a véleményetek a V2-röl?