Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A vákumos pumpát cserélni kell ha jól tudom, felújítót sehol nem kapsz hozzá. De tuti hogy a csap és a tűszelep jó? Lepróbáltad mondjuk kiszerelve egy próbapadon is? Nekem mikor nem zárt el egy éjszaka alatt úgy átfolyt a benzin hogy még a kipufogóból is folyt...
Sziasztok. 2002-es SV-m van és észrevettem egy kis benzinszagot az olajban. Benzincsapot ellenőriztem jó, a karbipucolás esedékes volt , tűszelep jó, én a vákumos pumpára gyanakszom, az még nem volt megnézve. Lehet akkoz felújító készletet venni? Nagyon furcsa, hogy a neten sehol nem kapok.....
Szia a hasidomrol kerhetek kulon kepeket es mennyiert adod?
Szia engem erdekel a hasidom megvan meg?
Van, nekem jó volt.
Sziasztok,
Tanácsot szeretnék kérni. Egy barátom 180/55-ös hátsó gumit szerelne '99-es SV650-re. Van-e valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?
Ami nyilvánvaló: a 160-as gumiszélességhez tervezett keskenyebb felni jobban összehúzza majd a szélesebb gumit. Ettől függetlenül elférne hátul?
Válaszokat előre is köszönöm.
nyugodtam. sok helyen hírdetem hátha kell valakinek.
Köszi! :)

Ezen elgondolkodok...
Sziaasztok!sv650 n 2001 evjaratuhoz keresek,kék épp tankot :) esetleg ha valakinek van erdekelne!
adatlapomon megnézheted.
Szia.
Esetleg van képed róla, hogy hogyan néz ki motorra felszerelve?

Köszi előre is.
Hello suzuki sv1000n motorhoz milyen motorolajat ajánlotok 41ekm márka viszkozitásl
eladó GIVI tartókarok, szép állapotban, 18 000 ft ( személyesen vagy a jófogás háztól-háziggal a legolcsóbb a posta ) . igény esetén van hozzá monokey platnim is 7500 ft.
Szia. Írtam mailt. :)
Van nekem is néhány holmim. Írd meg mire lenne még szükséged.
hazafia@citromail.hu
Köszi. :)
Egyet már találtam, de még nem hagyták jóvá a belépésem.
facebook-on az sv csoportban nagyobb esélyed lenne.
Sziasztok.
2008-as SV1000N-re keresek tankot.

(Meg még sok mindent, majd hozom a listát. :) )

Ha valaki tud segíteni, kérem jelezze!

Köszi.
Szia.
Van egy pár Martin dobom párban 55e.
Ha érdekel 70-3179083.udv Pali
(A dobok a kép alján).
Szia!!!
Mennyit kérsz érte,? Persze ha eladó.
Szia,
Nekem van elfekvőben tartókonzolom hozzá.
sv 650 bontott alkatrészek eladók 2003-tól...
hazafia@citromail.hu
Köszönöm Lali!!!
gyárit már nem kapsz. barátom a jófogáson vett egy gyárit kék színben 120 000 ft-ért. utángyártott van. itt a sportmotoron is hírdeti magát a srác aki gyártja üvegszálból.vagy külföldi oldalakon esetleg.