Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

No? Ez lett végül?
Írtam privát üzenetet.
Üdv. A fokozatkijelző és a kerékív érdekelne. Ha más nem privátban árazd be légyszíves. Köszi.
Kép
Leakciozták a végén rendesen :D
sziasztok,

par erdeklodesre szamot tarthato dolog:
(vannak kommerszebb dolgaim is TL-hez, de arrol gondoltam nem teszek fel fotot... )
No, szabi beírva.
Esős vizes úton a Conti Sport attack 2 sem az igazi. Ahogy írod,. kisebb gáz már akár 6-ban és elkapar. Olyankor igen light-osan, fosósan kell menni. Esőben úgyis muszájból megy az ember, nem azért mert élvezi.
Igen, az lesz. Nézegettem, szinte mind egy árban vannak és miután mindannyian ezt ajánljátok, pp3 lesz belőle.
Szerintem Józsi maradj a jól bevált Pilot Power 3-nál előre.
Nekem is az van fent. Avval pályázok is, és nincs baj vele.
Esőben viszont verhetetlen az összeshez képest. 30 körül már lehet kapni.
Sokra nem mész vele, mert teljesen más a futóművünk :)
Esőben a supercorsa volt a legrosszabb. Nem kellett ahhoz nagy gázt adni, hogy 6-ban is kipörögjön
jöhet a táblázat ;).
De igazából nem éreztem szükségét sem annak a guminak. Utcára úgymond teljesen felesleges szerintem. Plusz mikor esett az eső akkor meg fostam...és még gyorsan is fogyott
Valószínű a futóművet is hozzá kellett volna állítgatni. Nekem már van egy táblázatom ahol a gumik és a hozzá tartozó nyomások, futómű beállítások vannak lementve :) Csodákat lehet tenni egy kis csavargatással
nekem pl volt d211 elől medium keverék, de annyira nem tetszett. A tapadás rendben volt de valahogy nem éreztem az elejét olyan biztosnak hiába játszottam a nyomsokkal.
Plusz mivel hátul más fajta volt ezért másképp is viselkedett kanyarban mivel jóval hegyesebb volt mint pl egy sima sport/hypersport gumi.
Igazából tökmindegy. Elvitték mire odajutottam hogy felhívjam. 25-ért volt egy vadi új.

Ja, az lesz amit írsz. De megvárom a tavaszt, ezek majdnem mind egy árban vannak.
Ez olyan mint a dunlop d211/212. Michelin power supersport evo/power one vagy Pirelli supercorsa vagy metzeller k-sorozat.
Utcai mintás verseny gumi. A tapadással nem lesz gondod az tuti ;) viszont a víz elvezetéssel már inkább.
Sztem jobban járnál egy pilot power 3-al bridgestone s21-el vagy metzeller m7rr-el. (főleg előre)
Szevasztok!

Erről valakinek valamilyen infója tapasztalat stb...

https://www.r17.hu/743-bridges...
okés, de azért a pályamotorozás remélem marad még
Köszi hogy gondoltál/gondoltatok rám is, de Bledbe szinte biztos hogy ne fogok jönni, idén beindul a házvásárlás projekt, szóval erőteljesen vissza lesz vágva a motoros büdzsé :(
Viszont júlisuban a Borcsa féle bulit azt bebetonoztam idénre, de mellette minden képlékeny még.
Nekem ez a szállás megfelel.
Tettem fogllalást erre is.
2db kétágyas
2db egyágyas.
Még szerintem van itt hely, ha akar valaki jönni.

Melyik szállás legyen. Nyílván ez olcsóbb, 10-esre kijön fejenként.
http://www.booking.com/hotel/s...;
Jóska, borcsa!

Néztem a bledi szállásokat bookingon. Legtöbb helyen már csak 1 szoba volt.
Ana villa szerintem nekünk drága.
Itt lefoglaltam egy 4 személyest apartmant magunknak Oszival. Ár/értékben szerintem elég jó.
Ha jöttök még itt van egy szoba 2 személynek. Bár az többre jön ki sajna, vagy néztek kicsit odább valamit. Vannak 4 személyes szobák bőven, csak egy helyre necces.

http://www.booking.com/hotel/s...;
Valószínűleg igen
És ha a talin elindítom a hátsó ülésen akkor szobrot emeltek?