Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát azt nemtudom mitöl megy gondolom a nitros benzintöl.most mentemvele volt egykis idöm kèt beteg közt. 75 fok fölè nemmegy mièrt?
Akkor mitől megy a motorod? Karbis, vagy mi :D
Próbáld belőni a típust. Az e04 jelű francia változat az vezérműtengellyel fojtott.
Német változatok is voltak fojtva.

http://wotid.com/tls/content/view/25/49/
Japanunicorn! Mindkèt oldalon van csatlakozo a hüttön.
Kèt dobos a moci.
Tl Jano! Mas szám nekem nincs olyan dobozom sincs amit fènykèpen küldtèl ülèsem alja átvan alakitva az aksi miatt. Forgalmibol küldjek valamit? A höfok 77 az baj?
Tl Jano! 122-1 F73
Hátsó ülést le kell venni, onnan talán már látható. Legfelső számot írd ide meg. Ki tudja milyen változat a motorod.-
S-est le szokták vézérműtengellyel is folytani, kisebbek e a bütykök. Ehhez hozzájön a szar benzinpumpád, egyoldalas kipuff, és hgy nincs idomod. Aztán máris nem megy a motor
Hát nemtalálom!
Szerinted?
Van ez ecu, és azon van egy szám
Az mi aza Ecu szám?
Ecu szamat is olvasd le...
Js1AG igy kezdödik a vázszám.
Felrakom hatodikba 190- ig elmegy ès kèsz ez kb háromnegyed gáz.
180 -185 ötödikbe enyi.
Nemtudok szabájzorol akitöl vettem azse ömèg anyitse ment mint èn nemvolt hajtos. Igen van csatlakozo.
egyébként mi az hog nem megy többet?
- hatodikban megáll (megtorpan) kb 180-nál?
- és ha visszaváltasz 5-be akkor a sebesség korlátozza le (180 megint) vagy ugyanaz a fordulat?

nincs benne utólagos fokozat kijelző vagy egyéb kütyü?
Bal oldalon van csatlakozó a hűtőn?
Ha 77 fok fölè nemmegy a viz az normális ebben az idöben?
Idegesitö a tudat hogy töbre kèpes ès nemmegy! Ha elektronika vagy szükitès a gond ha megszünik a hiba motornak nemárt ha többet forog?
Sziasztok! Pumpám biztos rossz azt mèrtèk. Lehet van mèg másis 19 re kaptam időpontot szervizbe,megnèzem a vázszámot hazaèrek. Elektronikával lehet kezdeni valamit?
Jaja, én is elektronikai korlátozásra tippelnék. Nekem is volt olyan rendszer fent, ahol le volt hegesztve az egyik oldal, és simán vitte a 250 környékét. Ha pumpa hiba lenne, akkor érezhetően megtorpanna üzemanyaghiány miatt. De ha megy rendesen csak a végsebesség gyenge, akkor az elektronika lehet... Azért a légszűrőházba sem árt belenézni, hogy nincs-e szűkítő.
Tl Tibi 41 mivel kezdődik a vázszám?vt51 a belpiacos ott180 a limit.
Nem japán belpiacos?
3bar a rendszer üzemi nyomása a pumpa 5-6-ot kell, hogy nyomjon.
Pierburgot kell bele venni. Valami 1.5-ös deawoo-jé pont jó bele.