Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv luká! Köszi mègegyszeris a termosztát tanácsot,kedden összetudom rakni. Tudod mijen tipus a Twin sport?
Fél 10 körül indulás, 3-as főúton megyünk. Ha gondolod csörögj vagy indulj majd meg, max ott találkozunk.
Honnan és mikor indultok BP ről? hátha kedvet kapok.m3 v mellékutak?
Én tutira megyek!
Nekem sajnos más a program....

BÁR KICSIT HIÁNYOS AZ AZ ELSŐ VILLA
Szevasztok! Akkor senki többet holnap egy kis Mátra gurulásra?
Hát igen..... Japanunicorn!!!!!!!
és sajnos hiába pörgetet fel a hívásod csak rugó is hétfőn lesz
Oksa, én benne vagyok az egynaposban is. Mint ahogy pár éve csináltuk.
nem autópályán.
Szerintem az ottalvós részt tegyük szeptemberre.
Ahogy tegnap is beszéltük május 1-n még necces az idő odafent.
Ha jól emlékszem mikor legutóbb voltunk akkor is olyan 600 körül mentünk.
Ja. Odafelé autópálya vagy országúton. Nem kanyargós hegyi szakaszokon. Nekem mindegy végülis, csak egy ötlet volt. Néztem booking-on, 5 fő részére Zár magas Tátra 15000 Ft. Az eléggé baráti és akkor nem kell megdögleni meg rohanni. Mondjuk fel lehetne libegőzni az egyik híres csúcsra.
mi mikor ausztriába mentünk akkor 600-700 km-t toltunk le egy nap jó pár megállással szóval sztem teljesíthető ez az etap 1 nap alatt.
Nekem az olyan lenne jó ami egy napos, mert akkor előtte sete megyek, utána reggel meg jönnék haza
ahhoz sztem hideg lesz még
De ez még mindig alacsony Tátra. Nem akarunk feljebb menni?
Ezt egy napra gondoltad?
Nekem mindenképp több napos lesz a buli :)
gyors össze dobtam valamit

https://goo.gl/maps/UyLALjR789F2
Pont ezért akár szervezhetnénk ott alvósnak is. Az eléggé rock oda kimenni motorozni és még haza is. 7-800 km ha Bp-ről nézem oda vissza. Nektek ez még több. Csak egy ötlet.
Jól hangzik, beszéltem Oszival, ha úgy összejön az időjárás akkor valószínű mennénk, én még nem voltam Szlovákiában.
Szerintem 1 nap lenne szlovákiában. Egy jó nagy kör