Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez tényleg szép állapotban van. Legalábbis képek alapján. Bár eléggé meg is kéri az árát.
Haverom szemez vele. Remélem vesz tl-t :D
Na ez baszottszép. Egy ilyenem lenne jaaajjjj...
Ismeritek a motort? Tulajt?

https://new.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/tl_1000_r/suzuki_tl_1000_r-11245381
Meg mutatom majd online hol tudod nezni igy a garazsban mitorszereles kozben is mehet
Mi van, börtönbe vagy?
Azért egy rendőr biztos volt.
Nincs tévém :-(
motogp indul
pontosítok 723km
Ez mit jelent?
Ne is mondd. Eléggé elfáradtam, pedig csak 400km volt kb. Borcsának 650. Hát nem kell este elringatni.
Akkor ok!
Akkor
Hogy ment 1014 en?
Nekem is motorozással telt a délután, csak Ausztriában. Hosszú volt a tél, fáj még mindenem ha leszállok
Szevasztok! Jelentjük Borcsával a Mátra igen jó. Nem voltak sokan, forgalom alig, rendőrnek híre hamva se volt.
Hátturázni nemtudok nembirok tura tempoban gorolni csak ha velemvan a fiam. De kifejezett sport poziciót sem biróm a kezem miatt. Hamar bezsibbad. Ez3rtis vettem át ismerösömtöl ezt az alakitott mocit. Megvannak az idomokis csak mindegyikböl hiányzik daran kivan törve. Potolni kène. De szerintem igymarad csupin. Tèny tetszik a gyári állapotis!
Hat figyelj! Sokan sport-turaba osztalyozzak de sztm inkabb sport. De ki mire akarja hasznalni. Ha turara akkor turasitani kell. Ha sportra akkor arra alakitani konyebb! En az atalakitasaimmal inkabb neveznem az enyem sportnak de azert meg igy se teljesen az.
Igen! Vagy limitált kiadás . forditó ezt adta ki szuper gyors. De anyira nem.
Jah igen es?hogy- hogy milyen tipus? Hogy sport vagy tura?
Igyvan feltüntetve suzuki tl 1000 s Twin sport.
Ezt a kerdest most nem igazan ertem...