Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gratula a cimbidnek! Kíváncsi vagyok a részletekre is.
Gratulálunk
Hihetetlen, hogy a hirdetett két kékes motor mekkora egy hulladék, bontószökevény. Tulajok helyében pénzt se mernék kérni értük. Fél országot bejartuk, de végére csak lett :D
Castrol actevo 10w_40 a tuti kiprobáltam,és bejött.
Na mondjukez nevetséges a végsebességen kívül egyetlen dolgot semlehet a tl javára írni.
Sracok a szlovak moka 29.-en kinek jatszik vegul?
Üdv bokA999! Győrben holduca suzuki szerviz ott tudsz venni benzin pumpát szemèlyesen tudod intèzni bent a szervizben.
Ez melyikre vonatkozik?
Orosházi mar telefonon is engedett, de ha lobogtatjuk a pénzt akkor talán a feketéből is engednek. Haverom nem az a motorszerelos fajta igy inkább ad többet egy problémamentes tl-ért. Úgyis en fogom neki szervizelni szerintem. Magamat sem akarom szopatni :D
Tegnap kipróbálta az enyém és hat a superduke után is inkább tl-t venne :D ennyit a fos ktm-ről
3 tulajdonosa volt (2001-2007 ig az elso, 2007-2012-ig a masodik...2012-2015ig a 3. Most ugy tudom all a hivatali informaciok szerint) a km garantalt...szerintem forintba szamolva olyan 850 korul ki lehetne csavarni a gazda kezebol
Jag vill tipsa om en annons på Blocket: Suzuki TL1000R http://www.blocket.se/vi/72257967.htm
Hát én sajnos nem tudok eladót. Szerintem amik most vannak fent, azok javarészt túlárazottak. Vagy nem tudom. Az egyik sárga ha jól tudom Borcsa régi motorja. A többit nem ismerem. Esetleg kérdezzétek meg Ati - t, hátha tud valamit olcsón.
Ati?
Vasárnap el is megyünk megnézni.
Tud valaki ezen kivül TLR-t eladót? Állapot fontosabb, mint az ár.
Luká! Köszi!
Motul 5100-7100 10w50 15w50
Elf Mototech 10w50
Üdv luká! Mociba milyen márkályu olajat ajánlanál? Castrol- ra gondoltam szerinted?
Köszi
ebay/aliexpress
brake lever
Luká! Nemtalálok neten szines fèk ès kuplung kart hol tudnèk rendelni ? Tudsz segiteni?
Üdv luká! Összeraktam a temosztátot elkèszült mindjárt más a höfok! Tuti. Mègegyszer köszi!
Suzuki TL 1000 S- R Lánckerék szett,első lánckerék 17 hátsó 40 es 108 szemes DID zvm-x 530.Teljesen gyári bontatlan csomagolásban minden! http://www.kepesmotor.hu/lanc_...
Kedvenc R-es színem