Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Oszi bácsi!

Érdeklődnék hogy nyár vége fele tudnál e velem foglalkozni:
Két első lengéscsillapító felújítás, illetve hengerhangolás,
jó lenne megejteni, de lehet hamarabb is csak ne essek ki a szezonból.
Üdvözletem Jó Emberek!

Érdeklődők lesz tali vagy nem, engem ki ne hagyjatok belőle.
Üdvözletem Jó Emberek!

Érdeklődők lesz tali vagy nem, engem ki ne hagyjatok belőle.
Hát kinyílt a világ. :) elég komoly lett a hang.
bigoneoszi! Üdv! Kèrdès lenne hátsó kerèk csapágy jobb bal mèret egyforma? Köszi.
atix83! Üdv! Rugostag megvan? Èrdekelne!
TLS Bomlódik.
70/6321-829
Köszi!
Igen
Üdv! Luká a 2001- es rugostag megegyezhet a 98- asèval .1000 s?
Magyarul?
Köszönöm az infót
Hűtő bal oldaláról a csatit átdugni a termosztátházon lévő gombába és a mellette kijövő kis csövet össze kell kötni (egy kis "T" idommal) a vízpumpa és hűtő közötti vízcsővel. ez utobbi a kis kör, ami a gyorsabb bemelegedést segíti.
Igen, ki kell építeni + beletenni az SV termosztátházat. Országúton 80 fok környéke normális.
Sziasztok,nemrég megvalósult az álmom,sikerült szert tennem egy TL 1000 S-re.97-es évjárat,olvasgattam itt a fórumon amit írtatok erről az évjáratról,nekem hűtővíz problémám van,országúton nagyon visszahűl,van egy sv1000 termosztátházam érzékelővel,88 fokos termosztáttal,ami működik is,mit javasoltok hogy építsem ki a hűtővíz kiskört.Amúgy mindig fülig ér a szám ha rajta ülök. Előre is köszönöm Ágoston Árpi
Keresek még ilyen Yoshi dobot a bal oldalra ( a képen a sérülés előtti állapot ) mivel a jobbos az sértetlen, esetleg, elcserélném, másmilyen sértetlen állapotú párra, megegyezéssel.
Sziasztok !
Keresek egy gyors és hatékony polírozót TL- S leömlőihez, ugyanakkor még hiányzik az összerakáshoz, a bal első (gyári) lábtartó váltókarral, és a jobb villaszár papucsa ( mert letörött a sárvédő tartó szarvacska) "súgó" bontónál érdeklődtem, most nincs nekik.
ülés alatt. az indító relé alatt/mellett/mögött
Sziasztok,indexrelé merre van?
06303390293
TlTibi41!

Adj valami elérhetőséget légyszíves felhívlak az üléspúp miatt!

Köszi :Tasi
Odafele nem teljesen. Oberwarnak mentünk.
Ez volt az útvonal oda-vissza?