Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia ! Milyen állapotban van és mennyit kérsz érte ?
Nekem van.
Megveszem! 70 2060339 , Budapest, 1149. Pillangó utca 30. Paizs István
Van egész csövem is két jó állapotú Martin dob is.
Van-e valakinek jobb oldali leömlője TL 1000 S hez
10.000 +postaköltségér a tiéd.ha adsz egy elérhetőséget tudok képet is küldeni tökéletes álapotú.
10-ért vihető:
Mennyit kérsz érte?
Köszönöm, vizsgára rá barkácsoltuk a meglévőket
Az bizony, lehet.
Szia,
Ha kell gyári dob vizsgára, szívesen kölcsönadom az enyémet.
Első ránézésre ezek TLR dobok.
Ha furcsán hosszúnak tűnik, akkor tutira. Az R dobjai vagy 10 centivel hosszabbak mint az S dobok.
Sziasztok van egy tl1000s lámpám feleslegben valakit nem érdekel?
Köszi, majd az is lesz valamilyen, de ez most a műszakira kell mielőbb, és mivel a Yoshik tönkrementek kell majd helyettük más ami szépen duruzsol
Közben a dobok már elkeltek.
Zoli-pokerzee....én a helyedben átvennèm 30- ért Janó. E-legalább Boss dobjait.....probléma megoldva és a hang is besser....
Talán az illeszkedne .... :)

Tasla
Ez szép :) nekem is volt némi hézag. Kb 1cm-t volt odébb az egyik oldal. Ugy kellett az egész rendszert meglazitani, majd a helyére feszegetni.
Összerakásnál adódott némi gond. Az "eredeti gyári-ként" vásárolt dobok, nem egészen illenek a helyükre ! Lehet, hogy mégsem TL-S re valók ? Szerintetek ?
Megjöttek a leömlők a polírozótól :
Rontott TL!
Köszi a jókívánságokat,ugy az igazi ha mindkettő a garázsban figyel.
Üdv! Szerintem nemgond ha idöben leszál valaki a dinóról ès probàl egy fiatalabb gèppel. Sajna ott tartunk komolyabb alkatrèsz kell heteket neadjisten h9napot áll a gèp mert nincs. Szeretem a tlt megis marad a vègsökik. De sajna lassan itt a vèg. eddig mèg ami kellet hála meglett ,nincs srmmi gáz ha v vált. Mindenki maga tudja nem elitèlendö.
Hát sok sikert hozzá Zsolti. No meg kitartást. Azért lassan elfogy a levegő a TL körül, egyre nehezebb alkatrészt vadászni hozzá.
A terv az hogy veszek megint egy TLR leharacolva,és apránként közel a gyári állapotra vissza alakítom.
Nem.