Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja igen, és jó utat oda is-vissza is!
Jó utat, jó kis Európa túra lesz
Még mindig utálunk...
Most megyek a reptérre,lábán hozom a gépet.Augusztusi km meglessz..
Itt is van! Ez mehetne hátra! Elore mindenkinek a sajat motorjarol egy kedvenc kep kicsiben a szivhez névvel egyutt! Vélemény?
múltkor feldobtam ide egy képet majd megkeresem
Naná!
Csak kéne egy grafika.... aztán van az a bacardi cola amiért Borcsa intézi!:D
Srácok! Iden lesz póló Szentesre?
Sziasztok. Szeretnék egy kis segítséget kérni. Ma elkezdett olyat csinálni a tl, hogy melegen az alapjárat lement 1000 alá, a motor olyan volt mintha kihagyna valamelyik henger. Fix fordulaton minden ok, terhelésen szintén. Újraindításra megszűnt. Valaki találkozott már ilyennel?
Előre is köszi.
Csak rá jöttél te is a kék fehér tl a legszebb,hogy juttatod haza?kimész erte ,mint én anno?
Cééééép!
Ha egyenként vennéd meg az extrákat, jóval másfél milla felett lenne az összeg. Szöval így igencsak megérte a vas. Erre rá lehet mondani hogy full-full extra. .
Gratula, brutál jól néz ki, kíváncsi vagyok rá élőben.
Majd lerablom a felnit, ha nem figyelsz szentesen :)
A régi eladó sorba kerül majd.Pedig most kap totál új festést(2002 évjárati színt).A motor atinál van teljes szervizen.Hétfőn hozom el az idomokat meg a motort,és pakolom össze.Hírtele jött a vásárlás ,de nem bírtam ellenállni a sok extrának amivel fel van szerelve a vas.Nem volt olcsó de kb1 miska + van rajta ,ha itt kellene megvenni apródonként az extrákat.3500 font lett a vége.
Most én is utállak nagyon csecs-becse. Ezen aztán már minden xtra fent van és igen komoly minőségben
Egyébként gratulálok kur.a jól néz ki. Állat nagyon.
Wow. Mi lesz a sárga angyallal? Besokalltál vele?
A régit megvenném
Rendben, akkor "félretéve" :)
Fú de utállak, baszottjólnézki a vas!
Viszont az öhlins gátlóra semmi szükséged, add el nekem!
Féktárcsát cserélhetünk, vésztartalék felnimre jó lesz. Majd lezsírozzuk.
Féknyergem már nekem is aranyból van.
Megvan az új igásló! augusztus 15-re itthon.
Gratulàlok hozzà
2004-es. Első tulajos motor. Szépen egyben van még. Az ilyenkor szokásos szervizt kellett rajta megcsinálni, meg 1-2 szépitgetés kellett. Vagyis nem kellett volna de én megcsináltam mindent.
Hát olcsóbb volt mint haverom tlr-je :)
Jano3!

Lehet tudni valamit az új szerzeményről?
Évjárat ....stb...esetleg mennyire volt akciós ...ha sebtiben vetted és nem előre megfontoltan