Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem akkor úgy kéne csinálni, hogy Cseszneken találkozni. Onnan elgurulunk Tihanyba, esetleg előtte Csesznek egypár oda-vissza, ha elég meleg lesz hozzá. Aztán ha van kedve meg ideje a csapatnak még Sümeg beleférhetne. De az erősen kérdőjeles. Ha nem akkor Tihanyból mindenki haza. Szerintem ez így korrekt lenne, zárásnak. Én is egynaposra gondoltam, de tudom te miért írtad, neked ez eléggé jó kis kanyar. Beszélek a többiekkel, aztán megdumáljuk, hogy mikorra tudnánk odavergődni.
Te hol laksz?
Megnéztem az útvonalakat. Úgy látom nektek valamivel messzebb, van mint a Mátra (úgy emlékeztem, hogy hasonló távolság).
Két elképzelésem van, hogy lemegyünk Csesznekről Tihanyra, és ott kaja, bandázás, vagy elmegyünk a Sümegi Várig, és ugyan azokon az utakon vissza. Veszprémtől Tapolcáig nem kifejezetten szerpentines hanem inkább nagy tempóval csapatós, enyhe kanyaros. Tapolca-Sümeg pedig jó kis hullámvasút felújított úton Nekem tetszett.
Mondjuk a rövid nappalok miatt nem tudom mi férne bele.
Nekem egy nap szabadom van, így a Mátra sajnos abszolút felejtős
Sziasztok. Ha erre fele jöttök, én is csatlakoznék, amennyiben lehetséges.
Oksa. Kigondolok egy utvonaltervet. Szezonvegen szerintem jó lehet. Nyáron halál volt :D
Hát akkor nosza. Borcsa, Luká, Én, Te, Janó. Eddig kb.
Ám legyen. Idén arra úgyse jártam. Csak azt nem annyira ismerem, össze kéne állítani egy 2-300 km-es etapot. Plusz ugye a hazaút. Részemről ok a buli. És akkor szombaton.
Mindenképp Mátra? Az új szakasz kivételével nagyon le van amortizálva. Esetleg csesztnek, veszprém, tapolca , sümeg környéki utak?
Levettem mert nem jelenítette meg az üzeneteket. Volt hogy napok után válaszoltam valakinek.
Whatsapp ot nem ismered? Igen stabil es gyors.
Viber-t rakd már vissza...
Szia Józsi,
Nekem is jó lehet a 7.e
Legyen akkor szombaton 7én. Fogalmam sincs merre menjünk, gondolom nem fogunk tudni több száz km-ert megtenni,az időjárás és a korai sötétedés miatt. Mondjatok tippeket, de részemről egy nagy Mátra kanyar is beleférne.
Udv Urak! 7-8 jo lehet. Mekkora kanyar es merre! Nincs tul sok hus mar a gumikon csak azért kérdem
Merre mentek?
Sajnos a 7-8 nekem nem jó :(
Akkor már ketten vagyunk!
Az is jjó
Igazi gyökér vagyok, elszámoltam magam. Október 7 vagy 8 lenne nekem jó. Mármint ha az idő engedi.
Okt.1jó lehet!
Szept 30 vagy okt 1 ?

Ahogy nézem oda nem ígérnek esőt, mondjuk nagyon meleget se, de végülis 17-19 fokban azért elvan az ember.

Szóval?
Én benne vagyok, csak ne esőben, vagy 2 fokban menjünk
Szevasztok!

Esetleg valamelyik hétvégén nem tartunk egy szezonzárót? Már'ha az idő engedi.
Mindjárt kettő is.
Nekem az a keresztem, hogy jobbra tudok esni. Még a balos kanyarban is jobbra sikerült anno simsonnal
Üdv! Kèrdès lenne! A kipufot hogylehet felhozni a rendszámhoz? Lehet venni direkt olyat vagy ami van aztkel átalakitani?
Legalább már van róla kép jobbról is.