Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van egy sötétített plexim TLR-re, amit igazából csak rakosgatok ide-oda évek óta. Nem használom mert nekem duplabubis van, és nem tervezem visszatenni ezt.
Szóval ha valakinek kell, akkor szóljon.
Eladó TL S vagy R re Láncszett DID 530 X-ring zvmx erősített 108 szemes lánc és 17 és 45 lánckerék JT, minden bontatlan csomagolásban 40000ft. tel: 06303517799
Itt igen rossz az idő. Egyre jobban borul és fúj a szél. Így nem akarom bevállalni. Nektek jó gurulást
Szeva.
Meglátjuk reggel. Most per pillanat látszik a leheletem :(
Nekem is kb. Annyi az út.
Szeva. Mi holnap olyan fél 10, 10 körül indulunk. Nem tudom mikor de kb 1.5-2 óra és Cseszneknél vagyunk. Eddig úgy néz ki hogy Luká, Borcsa meg én leszünk.
Katasztrófa ez az előrejelzés. Most szerintem van vagy 20 fok, de napi szinten változik, hogy mit írnak. Valószínűleg leginkább szombat reggel látjuk mi a helyzet.
Szeva!

Nézegetem az időjárást, szerintem mi bevállaljuk a szombatot. 16 fok, szélmentes, túlnyomóan napos. Az a baj, hogy nekem már jövő hét nem jó, az utána lévő sem, aztán meg már majdnem november. Uh szerintem mi megyünk egyet arrafelé.
Sajnos ez a szombat nekem is bukó. :(
Ja, akartam is neked írni. Jövő hétvégére kicsit jobb időt mond. Nekem az is jó. Vagy még jobb is
Szeva. Néztem én is, nem túl bizalom gerjesztő. Szerintem pénteken beszélek a többiekkel aztán meglátjuk. Ha ilyen 12-15 fok lesz, nem biztos hogy lesz ebből bármi is. De majd dumálunk.
Szia Gabesz.
Tudom, hogy nem illik ilyet kérni kérdezni de ha meg van még a tlr-ed kérlek küldj egy elérhetőséget.
Köszönöm
Átadom.
Köszi cimbi,
Asszonynak is jobbulást.
Én még nem, de asszonynak már minden baja. Amúgy meg 14-15 fok esőt és szelet mond :( Így nem tudom mi lesz.
Jobbulást :)
Hi,
Nekem kilőve, beteg lettem.
Köszi a választ.
Szia,
S ből.
Szia. A blokk miből van? S vagy R.
Hali mindenki,
Lett egy eledó teljesen komplett indítható azonnal használható TL 1000 beépíthető blokkom a saját motoromból. 38 ezer van benne abszolút hibátlan működés. Adom hozzá a dupla finstert gyári és sport legszűrőt. Ha kell elektronikástul vezetékestül. Kontakt adatlapon V privátban. 3 hete volt a proptechben frissítésen!
Oka. Előtte meg egyeztetünk
Szuper. Részemről ok.
Igaz mar rémlik :) odafele pápának megyek. Lehet jön az egyik TLR-es haverom is. Úgyhogy valahol tudsz csatlakozni hozzánk.
Hazafele akkor vagy a Tihany Pápa amit mondasz, vagy tapolca sümeg. Időről is függ.
Hat szoktunk tempozni, azért, de ilyenkor 140-170 nel nem hiszem hogy jobban veretünk :)
Ja, meg a Tihany-Pápa viszonylatot is vegyétek figyelembe a 83-ason. Ott is van jó szakasz.
Én győr mellett lakom. Nekem mindegyik variáció közel van :) mennyire lesz nagy a tempó? Én nem vagyok profi.
Rendben, szerintem ez így jól hangzik. Max pályán Ti is hamar haza tudtok menni Tihanyból.
Gondolom most úgysem a köridők hajszolása a lényeg
Lehet én is a TL-el megyek, még meglátom.