Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Atinak van átalakítója , majd lekoppintom
Az komoly... Szemét mázlista!
Grat hozzá! Melyikre kerül? Mondjuk gondolom nem a kékre, az M4-re nehéz lenne ráhúzni...
200font
Odabasz!
Hogyé sikerült?
Nekem is van új szerzeményem!
blokk nincs, de gyorsgáz az van
Szevasztok!
A képen lévő kék villahíd alá való alátét érdekel valakit?
Sikerült Vanzukitól kéket vennem, de nekem aztán nem sok kék cucc van a motoromon. De ismerek olyat akinek igen...
Pénteken délelőtt megyek Zalába és Vasárnap délután jövök. Útba tudnálak ejteni ha esetleg valamikor ráérsz. A szemi986@gmail.com -re ha elküldöd a számod felhívnálak.
a Velencei tónál vagyok, ugyhogy nem tul messze :)
Jól néz ki :) Hol tudnék válogatni belőlük ?
...par haszontalan dolog van... (ezeken kivul is)
Sziasztok,
Kellene egy kis segítség. A képen bejelölt lengőkar picit kotyog oldalirányban 1-2 mm-t. Ez normális dolog? Lehet hogy csak meg kell húzni a csavarokat?
Nem emlékszem hogy az előző TL-emnél volt milyen volt. Üdv.: Hajas
Hát ez azért szép volt Borcsa ! Köszönöm szépen!
Hali,

Láttam tettél a sárgára előre radiális fékmunkahengert. Gixerről való? Milyen lett?
Haverom TLR-jén kellene picit feljavítanunk az első féket, csak nem tudom a hatdugattyús nyereghez mi lenne jó.
TL ati(japanunicorn) Kápolnásnyék.A legnagyobb TL fan és szerelő!!
Sziasztok,
Újra tagja lettem a csapatnak :) Kérnék egy kis segítséget. Dél Pest környékén tud valaki megbízható szerelőt aki teleszkóp szimeringet tud cserélni olajjal együtt és nem lesz kókány?
Továbbá ha elfekvő készletek vannak valakinél, szívesen vásárolnék a következőkből : Fekete- szürke üléspúp, szürke alsó idom, első indexek gyári, tükrök gyári, illetve a két kipufogó találkozásánál lévő tűzkarikát. Valamint bármi egyéb hasznos holmit tartalékba :) Üdv.: HajasTL
Írtam privátot!
Írtam Facen
Órám biztos van, pici szépséghibával. Első lámpa(egy javított házas van) meg konzol hozzá nehéz ügy lesz.
Sziasztok,
Építés alatt áll a TLR-em, a segítségeteket szeretném kérni néhány dolog beszerzésében. Első lámpára, óracsoportra, kábelkötegre és a jobboldali lábtartóra/konzolra lenne elsősorban szükségem.
Köszönöm a segítséget előre is.
Hali.
Szerintem igen, bár nekem nem volt meg soha a gyári, szóval ezt ne vedd készpénznek.
Hali,
Ez gyári méret, csak sötétített?